Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Gıda ve Restoran Bayilikleri / Galetaş Türkiye genelinde bayilikler veriyor

Galetaş Türkiye genelinde bayilikler veriyorGALETAŞ
Endüstriyel galeta unu

galetasGaletaş Gıda Sanayi, 2006’da İzmir Çamdibi’nde kurulmuş. Daha sonra İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasına taşınmış. Şirket, buradaki tesiste modern üretim teknikleri kullanarak renkli ya da renksiz endüstriyel galeta unları üretiyor. Galeta unları tavuk, hindi, kırmızı et, deniz ürünleri, peynir, çorba ya da pizza gibi birçok farklı ürün için katkı maddesi olarak kullanılıyor.
Galeta unu pazarına ithal ürünlerin hakim olduğuna dikkat çeken Galetaş Gıda Sanayi ortaklarından Alaattin Duran, “Bizim gibi yerli üretim yapan az sayıda şirket var.

Ancak, bu ürünlere talep sürekli artıyor. Pazarın büyüme potansiyeli çok yüksek. Bu talebi değerlendirmek için yeni satış noktaları oluşturuyoruz. Bunun için Türkiye genelinde bayilikler vereceğiz” diyor.

Galetaş Gıda’dan bayilik almak için şirketle iletişime geçmeniz yeterli. Şirket, uygun bulduğu her yerde bayilik verecek.

Telefon: 0232 328 05 90-91-92

  MMY Tantuni Bayilik ŞartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Tostmatik Franchise Verecek

Türkiye’de ilk ve tek tost yapabilen Tostmatik tescilli marka adıyla uluslararası patente sahip bir tost …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir