İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Geleceği düşünen markalar yeşilmarkalar.com’da buluşuyor

Geleceği düşünen markalar yeşilmarkalar.com’da buluşuyor

Markalar hangi özellikleriyle sizi ve geleceği düşünüyor!

Sürdürülebilirlik etiket ve sertifikaları ne anlatıyor?

Üretirken, satış yaparken, tüketirken ve hizmet satın alırken dikkat etmeniz gereken bu noktalar, şimdi yeşilmarkalar.com’da…

Sürdürülebilir gelecek için, dünyanın kaynaklarını daha az tüketerek, üreten, çalışan, kazanan ve dolayısı ile kazandıran markalar artık yeşilmarkalar.com’da buluşuyor.

Yeşilmarkalar.com  ‘’ Tüketiciyim ama gezegenimi tüketmiyorum ‘’ sloganı  ile yola çıktı.

Odak Kurumsal, Türk tüketicilerin sürdürülebilir ürüne olan ilgi ve bilgilerini geliştirmek amacıyla yesilmarkalar.com’u hayata geçirdi.

Türkiye’nin ilk sürdürülebilir ürün/hizmet sanal fuarı olan yesilmarkalar.com, Odak tarafından sosyal sorumluluk çerçevesinde kurulan bilgilendirme ve bilinçlendirme sitesi olarak faaliyet gösteriyor ve satış yapılmıyor. Unilever, Toyota, Schneider, Profilo, Starbucks, Rehau gibi güçlü kurumların sürdürülebilir ve yeşil  ürün ve/veya hizmetleri paylaşılıyor.

Yeşil ürün ve hizmet tüketim araştırma sonuçlarından yola çıkan site güçlü kurumların ürettiği sürdürülebilir ve yeşil  ürün ve/veya hizmetlerle ilgili tüketicilerin doğru şekilde bilgilendirilmesini sağlamayı ve yeşil  ürün ve/veya hizmete olan ilgiyi artırmayı amaçlıyor.

Siz de; ambalajdan gıdaya,  enerjiden lojistiğe,  otomotivden binaya ve kitaplara  kadar farklı sektörlerdeki sürdürülebilir ürün ve hizmetleri öğrenmek ve bilgilenmek için yeşilmarkalar.com’da yer alan tanıtım fuarını gezin. Çünkü yeşilmarkalar.com da her gün yeni ürün ve hizmetler ‘’tüketiciyim ama gezegenimi tüketmiyorum’’ sloganı ile sizi bekliyor…

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu