Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Genç KAGÎDER Günleri Başlıyor

Genç KAGÎDER Günleri BaşlıyorGenç KAGÎDER Günleri başlıyor

KAGİDER’in, JP Morgan Chase Foundation’ın desteği ile hayata geçireceği “Genç Kagider Günleri” başhyor. Türkiye’de 2 bin gence doğrudan, 20 bin gence de sosyal medya aracılığıyla ulaşmayı hedefleyen proje kapsamında gençlerin iş hayatma hazırlanırken karşılaştıkları zorluklar aşılmaya çalışılacak.
Türkiye Kadın Girişimciler Demeği (KAGİDER) JP Morgan Chase Foundatioriın proje desteği ile 2012 eğitim yılı içerisinde Türkiye genelinde 10 üniversitede hayata geçireceği “Genç KAGİDER Günleri” etkinlikler dizisi başlıyor. Türkiye’nin farklı kentlerinde 10 üniversitede 2 bin genç ile doğrudan buluşmayı, sosyal medya üzerinde ise 20 bin gence ulaşmayı hedefleyen proje kapsamında fikir önderleri, akademisyenler, girişimciler ve iş dünyasından rol modelleri gençler ile buluşacak. Kadınların ekonomik hayata ka
tılımının öneminin vurgulayacağı in-teraktif panellerde özellikle genç kadınların kariyer planlaması yapmaları, iş hayatına odaklanmaları ve iş hayatında yer almalan gibi konularda bilgiler verilecek yaşadıklan sıkıntılara çö-züm yollan üretilmeye çalışacak.

ROL MODELLER KATILACAK

Genç KAGİDER Günleri’ne Sabancı Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Dumlupınar Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Dicle Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi, Çukurova Üniversitesi’nden temsilciler ve öğrenciler katılacak. Aynca Avivasa CEO’su Meral Eredenk, Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı Galya Frayman Molinas, milli basketbolcumuz ve Beşiktaş Kadın Basketbol Takımı Kaptanı Yasemin Horasan gibi rol modeller de katılacak.

  Kendi İşini Kurmak İsteyenlere Bayilik Veren 30 MarkaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir