Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Gerbera Deo Roll On Girişimcilere Bayilik Bedeli Olmayan Ürün

Gerbera Deo Roll On, Girişimcilere Bayilik Bedelsiz Ürün, Deodorant Ürün Bayiliği, Bayilik Bedelsiz İş Fırsatları

Gerbera Deo Roll On Ürünü özel olarak tasarlanan şisesi ve özel formülü ile gün boyu ferah ve taze kalmanıza yardımcı olur ve ter kokularını karşı etkilidir. Firmamız olarak Gerbera Deo Roll On Ürününü girişimcilere uygun fiyata ve bayilik bedeli almadan sunuyoruz.

Firmamız Hakkında : Türkiyenin önde gelen plastik ambalaj üreticilerinden olan Plasay Plastik Ambalaj 1984 den bu yana beşeri ilaç, tarım, veteriner, gıda ve kozmetik endüstrilerinin plastik şişe ve kapak ihtiyacını karşılayacak çözüm önerileri sunmaktadır.

Temel politikası müşterilerinin taleplerini tam zamanında ve istenen kalitede sunmak olan Plasay Plastik Ambalaj , bu hedefini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile pekiştirmiş olup sürekli geliştirme çalışmalarına devam etmektedir.Eğitimin ve gelişimin, değişimin birinci şartı olduğuna inanan Plasay Plasatik Ambalaj Hijyenin ve GMP’nin kurallarına titizlikle uyarak ürettiği primer ambalajlarla ilaç, gıda, kozmetik, veteriner, tarım gruplarına hizmet etmenin haklı gururunu taşımaktadır.

Hadımköy/İstanbul’da üretim faaliyetlerini sürdüren firmamız makine parkuruna medikal versiyon enjeksiyon şişirme teknolojili makinalarla büyütüp ağırlıklı olarak ilaç ve gıda endüstrisine daha kaliteli ürün imalatı sağlayan ve yüksek kapasiteye sahip makinalarla zenginleştirmiş.Tüm bu gelişmelere paralel olarak son teknolojiye uygun kalıp yatırımları ve pazarın ihtiyacı olan yeni ürünlerin araştırılıp geliştirilmesi stratejik planlar dahilinde adım adım yürütülmekte ve devreye sokulmaktadır.

Gerek ürün gamımızın artarak sürekli gelişmesi gerekse değişen müşteri taleplerini yeni teknolojiye uygun, yüksek kapasiteli makine parkurumuz ve müşteri memnuniyeti odaklı stratejimiz sayesinde karşılanabilmesi, iç ve dış müşteri portföyümüzün sürekli büyümesinde önemli bir paya sahiptir.

İletişim bilgileri : GENEL MÜDÜRLÜK
Adres :Sanayi Mahallesi Turan Sokak No: 13 P.K 34416
4.Levent / İstanbul / Türkiye
Telefon :+ 90 212 282 90 03 (3 hat)
Faks :+ 90 212 282 94 14
E-mail :info@gerbera.com.tr www.gerbera.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu