Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Girişimciler Etohum Ankara Kampında Buluşacak

Girişimciler Etohum Ankara Kampında BuluşacakGirişimciler bu kampta buluşacak

Etohum, internet girişimcileriyle sektör uzmanlarım bir araya getirdiği Etohum Kamplarına yeni dönemde de devam ediyor. Sonbahar döneminin ilk Etohum Ankara Kampı, 6 Ekim Cumartesi günü Bilkent Cyberpark’ta yapılacak.

Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan Etohum, yeni sezonda çalışmalanna son hız devam ediyor. Sonbahar döneminin ilk Etohum Ankara Kampı, Ankaralı girişimciler ve sektör uzmanlannın katılımıyla 6 Ekim tarihinde Bilkent Cyberpark’ta gerçekleşecek.
Konuşmacılar arasında yer alan Networking Akademi’nin kurucusu Ertuğrul Belen yönetiminde yürütülecek olan “Hızlı Tanışma Seansı” (Speednetworking) toplantısı olacak. Bu toplantı, girişimcilerin birbirleriyle iletişimlerini artırmayı ve bilişim dünyasının profesyonelleri, yazılımcılan, şirket kuruculan ve tasanmcılanyla işbirliklerini geliştirmeyi hedefliyor.

Kampa katılmak isteyenlerin http://www.etohum.com/etkinlik/etohum-ankara-kampi-06-10-2012 adresinde yer alan katılım formunu doldurmaları gerekiyor.

Etohum Ankara Kampı’nın diğer konuşmacılan ise yine sektörün önde gelen deneyimli isimlerinden oluşuyor. Melek Yatırımcılık Yasası hakkında bilgi verecek olan Hazine Müsteşarlığı’ndan Hakan Ertürk, Bordata, Entek, Digital Equipment Türkiye, Lucent Türkiye gibi firmalarda genel müdürlük yapmış, çalıştığı şirketlerde büyük ciro ve kârlılık artışı sağlamakla tanınan stratejik yönetim danışmanı Şahin Tulga, inovasyon, teknoloji ve özel ekonomik bölgeler konusunda Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın danışmanlığını yürüten Gülcan Bozdemir veiLab Ventures bünyesinde yeni internet girişimlerinden sorumlu Direktör olarak görev yapan Yüksel Dibekoğlu konuşmacılar arasında.

Burcu Tuvay / Ekonomist

  Evlere Ütü Hizmeti; İş FikriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir