İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Girişimcilik Etkinliği MiT Global Startup Workshop

Dünyanın en önemli teknoloji üniversitelerinden MIT, uluslararası alanda en önemli girişimcilik etkinliklerinden MIT Global Startup Workshop’u bu yıl 28- 30 Mart tarihlerinde Türkiye’de düzenleyecek. MIT Enterprise Forum Turkey, Ozyeğin Üniversitesi ile Sabancı Üniversitesi’nin katkılarıyla yapılacak.

Dünyanın en önemli teknoloji üniversitelerinden MIT, uluslararası alanda en önemli girişimcilik etkinliklerinden MiT Global Startup Workshop’u (MIT GSW) bu yıl Türkiye’de gerçekleştirecek.

Özyeğin Üniversites i Rektörü Prof. Dr. Erhan Erkut, Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Berker ve MIT Enterprise Forum Turkey Başkan Yardımcısı Selçuk Kiper, MIT GSW 2012’nin üniversitelerin Türkiye’de girişimciliğe verdiği destek anlamında da bir kilometre taşı olduğunu vurguluyor.

MIT Enterprise Forum Turkey ev sahipliği, Özveğin Üniversitesi ile Salyana Üniversitesi nin ortaklığı ve ABD Büyükelçiliği nin desteği ile gerçekleştirilecek olan etkinlik Hüsnü Özyeğin, Hanzade Doğan, Ferit F. Şahenk, Ashok Rao, Iqbal Quadir ve Rakesh Malhotra gibi önde gelen girişimciler ve iş insanlarının konuşmalarına sahne olacak.

40 ÜLKEDEN KATILIMCI
Bu yıl Directions for Innovation (înovasyonda Yeni Ufuklar) temasıyla gerçekleşecek olan MIT Global Startup Workshop’ta girişimcilere, yatırımcılara ve ekosistemin diğer oyunculanna ufuk açacak teknolojik, stratejik ve küresel pazara ilişkin trendler üzerinde durulacak. Türkiye, etkileyici girişimcilik potansiyeli nedeniyle MIT GSW etkinliğinin bu yılki adresi olarak seçildi. Konferansa dünyanın 40 ülkesinden katılımcılar bekleniyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu