Anasayfa / Teknoloji / Giyilebilir Teknolojilerde Dönüm Noktası

Giyilebilir Teknolojilerde Dönüm NoktasıDünyaca ünlü kulaklık ve hoparlör firması Jabra, sporculara özel kablosuz akıllı kulaklık Jabra Sport Pulse’u geliştirerek giyilebilir teknolojilere bir yenisini daha ekledi.

Sol kulaklıkta yer alan sensörler sayesinde sporcunun kulak derisi üzerinden kalp ritmine ve oksijen tüketim seviyesi ve hızına dair veri toplayan Jabra, verileri Bluetooth teknolojisi ile akıllı telefona yüklenen uygulamasına aktarıyor.
Giyilebilir Teknoloji

Bununla da kalmayarak sahip olduğu akıllı ses teknolojisi ile kullanıcısına sağlıklı bir egzersiz yapması için sesli tavsiyelerde bulunuyor.

Dört buçuk saatlik pil ömrüne sahip kulaklık müzik dinlemek ve telefon görüşmesi yapmak için kullanılabildiği gibi aynı anda sekiz farklı cihazla eşleşebiliyor.

Jabra Sport Pulse, Türkiye’de birçok teknoloji mağazasında 699 TL’den satılıyor. http://www.jabra.com/

  Tablet ihalesi dedikodularıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir