Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / GroupTalent İle İnternet Geliştiricilerine ve Kod Yazarlarına Full-Time İş Fırsatı

GroupTalent İle İnternet Geliştiricilerine ve Kod Yazarlarına Full-Time İş Fırsatı



Platform sayesinde internet geliştiricileri büyük firmalarla full-time işler için buluşabilekler.

GroupTalent, kod yazarlarının full-time iş pozisyonuna sahip olmaları amacıyla, yeni medya şirketleriyle yaptıkları bağımsız işlerden ve görüşme yerindeki teknik başlangıçları için ödeme almalarını sağlıyor.

grouptalent

Gild Source gibi platformlar, işverenlerin direk önceki yazılmış kodları analiz ederek programcıların yeteneklerini saptayabilmesine imkan sağlıyordu. Fakat hangi programcının şirkette çalışmasının daha uygun olacağının saptamak oldukça zordu. Şimdi ise GroupTalent, kod yazarlarının full-time iş pozisyonuna sahip olmaları amacıyla, yeni medya şirketleriyle yaptıkları bağımsız işlerden ve görüşme yerindeki teknik başlangıçları için ödeme almalarını sağlıyor.




Şu an için New York ve San Fransisco’da çalışma hayatına devam eden bu sitede, ziyaretçiler yeteneklerine ve ilgilerine uygun dizinlerde arama yapabiliyorlar. Bu dizinler kısa, part time sözleşmelerden ve bir kaç haftadan, bir kaç aya kadar değişken süreli proojelerden oluşuyor. Ayrıca bu dizinler, adayların bu formları tatillerinde, öğle paydoslarında ya da hafta sonlarında doldurmalarına imkan tanıyor. Potansiyel çalışanlar, deneme için $3000 ila $7000 arasında ödeme alabiliyorlar ve yapılan bu denemelerden mevcut iş verenlerin haberi olmuyor. Böylece iş arayan insanlar daha kalıcı bir pozisyon elde etmiş oluyorlar.

GroupTalent, şu an için Klout, Indiegogo ve SpaceX gibi markaları barındırıyor ve şu anlık sadece internet geliştiricileri için hizmet veriyor. Gelecekte diğer alanlara giriş yaparak genişleyebilir. Acaba bu almadan önce dene modeli diğer işe alma durumları için geçerli olabilecek mi ?

Website: www.grouptalent.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Organik Kozmetik Üretimi Yapmak



Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir