Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Güneş enerjili mini sinema salonu ile ilgili iş fikri

Güneş enerjili mini sinema salonu ile ilgili iş fikriGüneş enerjisiyle çalışan karavandan mini sinema salonu dikkat çeken girişim oldu.

Büyük sinema salonlarından ve uzun bilet kuyruklarından sıkılanlar için, en fazla 8 kişiyi ağırlayan ve tamamıyla güneş enerjisiyle çalışan mini bir sinema salonu hizmete girdi.
Bir karavanın küçük bir sinema salonuna dönüştürülmesiyle kurulan “Sol Cinema”nın tasarımcıları “Güneşli günlerin sayılı olduğu İngiltere’de bile video projektör, ses sistemi, dizüstü bilgisayar, sabit disk ve ışıklar dahil mini sinema salonundaki her şeyi güneş enerjisiyle çalıştırabiliyoruz” dedi. Fatura ödemek zorunda kalmayan tasarımcılar, sinema salonlarını istedikleri her yere taşıyabiliyor.

Güneş enerjisini en verimli kullanım alanları girişimcilerin hayal gücüyle bütünleşince değişik ve heyan veren iş fikirleri çıkmaya devam edecektir. Bu girişimcilik örnekleri düzenli olarak sitemizde güncellenecektir. Bizi takipte kalın.

  Amerika'nın Başarılı Türk İş KadınlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir