Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Halı Saha İşletmecilerine Yeni İş Fikri; Bubble Futbol

Halı Saha İşletmecilerine Yeni İş Fikri; Bubble FutbolFunny Bubble Football

Bubble-FootballHalı saha işletmecileri için yeni ve karlı bir kazanç kapısı olacak bu çılgın futbol oyununda ayrıca formalarda olduğu gibi şeffaf şişme topların üstüne reklam da alınabilmektedir.

Futbol ile birazda Amerikan Futbolu Rugby ‘ i birleştiren yeni çılgın ve eğlenceli bir oyun olan BUBBLE FUTBOL iki Norveçli genç Henrik Elvestad ve Johan Golden tarafından icat edilmiştir.

Bu tuhaf Oyun Kısa sürede Norveç’ten Almanya’ya, İtalya’dan Letonya’ya kadar bütün Avrupa’ya, oradan da Amerika’ya kadar yayılmıştır. Avrupa’da bir çok ülkede Turnuvalar düzenlenmiş, Amerika ‘da ünlü Talk Show porgramı ” Late Nigtht with Jimmy Fallon ” Programında ünlü Aktör Gerard Buttler ile eğlenceli bir gösteriye konu olmuştur.
Normal Futbol maçlarında gol atmak eğlenceli. Üzerinde Şişme bir Topla gol atmak oldukça zor. Ellerin hareketsizliği de buna eklenince tadına doyum olmayan eğlenceli bir oyun ortaya çıkmaktadır.

Bubble-Football-The-Crazy-New-Sport-That-Europeans-Are-Loving

Ayrıca normal maçlarda rakibe sert girmek veya faul yapmak oldukça riskli ve sakatlayıcı olabiliyor. Oysa Bubble futbolda rakibi ekarte etmek için faul yapmak serbest. Hem de hiçbir riski olmadan ve hiçbir faul de hem yapan için hem de yapılan için oldukça eğlenceli… Bu yüzden Bayanlar da artık halı sahalarda futbol oynayabilecekler…

Anlatmakla olmaz diyelim ve videolardan seyredelim…

Tuncay Şahin
bubblefutbol@gmail.com

  Ev Yemeklerini 1 Yıl Dayanabilir ‘Steril Tüketime Hazır’ Üretmeyi BaşardıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir