Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Hamsi Finger Standı Açın Hamsi Satın

Hamsi Finger Standı Açın Hamsi SatınHamsi Finger Bayilik, Hamsi Finger Franchise, Hamsi Finger Standı İle İş kurmak.

Hamsi Finger; Karadeniz’in lezzetli balığı olan hamsinin müşteriler için özenle seçilmiş, besin değerlerini kaybetmeden ve tazeliğini koruyarak temizlenip fileto şekline getirilerek özel soslar eşliğinde soslanıp kızartılması sonucu 200 gr’lık paketlerde Hamsi Finger ekmeği ve Hamsi Finger sosu ile tüketime sunulan bir üründür. Hamsi Finger alışveriş merkezleri ve şehrin dinamik noktalarında standlar ve kiokslarda müşterilere sunulmaktadır.

Büfe Modeli
hamsi finger1
Kalabalık meydanlar ve Üstü Kapalı AVM’ler için dizayn edilmiş olan Hamsi Finger Büfe modelimizin Teknik özellikleri; Çift fritözlü, Haccp Kriterlerine uygun, -18 °C derin dondurucuya sahip; paslanmaz çelik çalışma tezgahı, özel aydınlatma sistemi, Bacasız havalandırma sistemi ile kapalı mekanlarda bile koku problemini ortadan kaldırmış oluyoruz. 2mx2m uzunluğunda ve genişliğindedir.
Stand Modeli
hamsi finger2
Kalabalık cadde ve sokaklarda, büyük organizasyonlarda, üstü açık AVM’lerde kullanılabilen Hamsi Finger standımızın teknik özellikleri;Paslanmaz çelikten yapılmış. Haccp Kurallarına uygun,Tekerlekli, çift fritözlü, -18 °C Derin dondurucuya sahip, Paslanmaz çelik davlumbaz ve aspiratör sistemine sahiptir.

Büyük Model
hamsi finger3
Kalabalık cadde ve soksak veya Avmde uygun yerim var diyorsanız bizde Hamsi Finger Franchiserı olmak istiyoruz diyorsanız sizler içinde Büyük modeli tasarladık. myfikirler.com Dükkanınızın veya AVM lerdeki iş yerinizin fotoğraflarını çekin ve ölçülerini bize yollayın Tasarımcımız tarafından size uygun bir Fiyat ile sizde Hamsi Finger Franchiserı olma fırsatını yakalayın.

Kategori: Fast Food
Adres: Cumhuriyet Bulvarı, Bulvar İş Hanı, No:109 D:302 P
Telefon : (545)-930-1020
Bayi / Franchise Adedi: 01

  Franchise Veren Firmalar'ın Bayilik KoşullarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir