Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Hayvancılıkta Girişimci Olmak İster Misiniz?

Farmavet İlaç Bayilik Veriyor

Hayvancılıkta girişimci olmak isteyen adaylar Farmavet ilaç bayiliği almayı düşünebilir.

Firma: FARMAVET ilaç san ve tic A.Ş.

DEĞERLİ MESLEKTAŞIMIZ, SEKTÖR PAYDAŞIMIZ,
SEKTÖRÜMÜZÜN GENÇ GİRİŞİMCİ ADAYI,

Ülkemizin ve sektörümüzün içinden geçtiği bu zor günlerde, ekonomik daralma ve gelecek kaygısı, Hayvancılık sektöründeki meslektaşlarımızı, paydaşlarımızı kaygılandırmaktadır. Bizler de, 1983 yılından beri, tamamen yerli sermaye ile, gelişmeye devam eden Farmavet İlaç San. Ve Tic A.Ş olarak, bu dönemde «Sektör paydaşlarımız için elimizden ne gelir?» diye düşündük.

Fabrika yatırımlarımızı, Ar-Ge aktivitelerimizi, küresel ölçekte bilinirliğimizi arttırarak, hem yeni ve etkin formüllü ürünler geliştirip, hem de 30’u aşkın ülkeye ihracat yaparak, ülkemize katma değer getirmeye canla başla devam ediyoruz.

FARMAVET
FARMAVET

Fakat, en önemlisi, ülkemizin et, süt, yumurta üretimini sağlayan çiftlik ve işletmelere daha yakından temas edecek, ürünlerimizin kendi bölgesinde tanıtım ve satışını yapacak, girişimci, kendi işinin sahibi olup arkasında Farmavet İlaç San. Ve Tic A.Ş. desteğini almak isteyen adaylara ulaşmak isteriz. Bu sebeple, firmamızın bayiliğini yapabilecek veya bayilik statüsünde çalışacak adaylar arıyoruz. Bayilerin tüm vitrin dizaynı tarafımızdan karşılanacaktır. Eğitimler tarafımızdan organize edilecektir.

Eğer siz de yeni bir başlangıç yapmak, kendi işinizin sahibi olmak, hayvancılık işletmelerindeki çevrenizi ve geçmiş deneyimlerinizi kazanca dönüştürmek isterseniz lütfen bize ulaşıp bayilik veya bayilik statüsünde çalışma talebinizi iletiniz.

Detaylı bilgi için lütfen destek@farmavet.com.tr  e-posta adresine, kendinizi ve varsa hali hazırdaki işinizi tanıtan e-posta gönderiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu