Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / HediyeDede.com Bayilikler Veriyor!

HediyeDede.com Bayilikler Veriyor!HediyeDede.com olarak her zaman için girişimcileri destekliyoruz. En uygun koşullarla ve gerçekten sizi şaşırtacak desteklerle eğer siz de HediyeDede.com un güçlü markasının ardında bir mağaza kurmak yada AVM ler de stand açmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Gerekli isteği gönderdikten sonra Bayi Sorumlusu arkadaşlarımız başvurduğunuz bölgeye göre en kısa zamanda sizinle irtibata geçecekler ve gerekli tüm bilgileri sizinle paylaşacaklar…. Bugün siz de bu fırsata ortak olabilirsiniz….
HediyeDede.com; Türkiye’nin en Sıra Dışı Hediyeleri sloganıyla, 3 ArGe kökenli makine mühendisi tarafından İzmir’ de kurulmuştur. Şirket fiziksel kurulumunun ardından Eylül 2010 da sanal ticaret platformlarına geçişe başlamış ve kısa zamanda oluşumlarını tamamlamıştır.

İnternetteki başarısını perakende sektöründe de devam ettiren HediyeDede.com Türkiye Genelinde bayilikler verecektir.Böylece kuracağınız HediyeDede.com mağazalarında, Hediye Dede nin sıradışı tasarım ürünleri ve hediyelikleriyle yüksek kazanç ve gelir elde edeceksiniz.

www.hediyedede.com

info@3eticaret.com

Adres/Telefon/Yetkili: Adres: Kazımdirik Mah. 161 Sok. No:16/A Küçükpark – BORNOVA / İZMİR
Telefon: 0530 468 38 40 – 0 232 343 343 6
Emre KÖKAVCI ( Kurucu Ortak)

  Puzzle Time Ücretsiz Franchise VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir