Hummel Bayilik VeriyorHUMMEL
EGE VE AKDENİZ HEDEFLENİYOR

Hummel, Almanya’da kurulan, Danimarkalı Thornico şirketi tarafından satın alınan bir marka. Şirket, başta futbol ve hentbol olmak üzere takım sporlarına yönelik ürünler üretiyor.
Hummel’in ürün yelpazesi hayli geniş. Kadın erkek ve çocuk dış giyim ürünlerinin yanı sıra spor ayakkabıları ve çantaları var. Bu ürünler halen 40 ülkedeki 400 mağazanın yanı sıra 2 bin 500 civarındaki noktada satışa sunuluyor.

Hummel, 2010 yılında Türkiye pazarına girdi. Şu anda 43 mağazası ve 135 satış noktası bulunuyor. Şirket, franchise da veriyor. Franchise başvurusunda bulunmak isteyenlerin info@hummel.com.tr adresine mail atmaları yeterli. Peki franchise koşulları ne? Şirketten yapılan açıklamaya göre franchise verilecek kişilerden teminat mektubunun yanı sıra markanın kalite standartlarına ve ana marketing stratejilerine uygun hareket etmeleri isteniyor. Markanın şu anda Marmara ve Karadeniz Bölgeleri’nde ağırlıklı olarak mağazalarımız var. Bundan sonrası için iç Anadolu, Ege, Akdeniz ve Doğu Bölgeleri’ne ağırlık verilmesi planlanıyor.

  Aker Bayilik Alma Şartları ve Aker Bayilik BaşvurusuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası Bayilik

Fanpop bebek ve çocuk giyim BAYILİK vermeyi durdurmuştur. Firma İsmi : Fanpop Bebek ve Çocuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir