Bayilik Veren Firmalar

Hypervsn, Fara Medya ile Türkiye’de yeni bayilerini arıyor

Hypervsn

Marka ve ürün tanıtımlarına üstün teknolojisi ve yüksek kalitesi ile yeni bir soluk getiren, reklamcılık sektörünün yeni gözdesi Hypervsn, Fara Medya ile Türkiye’deki bayilik ağını genişletiyor. Dünya çapında yapılan çalışmalarla etkisini kanıtlamış, kullanıcılarına yüksek kalite hizmet ve teknoloji sunan Hypervsn, içerik oynatma kalitesi, dayanıklılığı, uzun ömrü ve yüksek çözünürlüğü sayesinde rakiplerinin önünde yer alıyor.Dijital tabela, perakende, etkinlikler, eğitim, kamu güvenliği ve diğer birçok kullanım örneği olan Hypervsn, holografik görselleri merak duygusuyla gören insanlar için olağanüstü deneyimler yaratıyor.

Bu üstün özellikleri ile tanıtım sektörünün eşsiz ürünü olan Hypervsn’ı Türkiye’nin her bölgesindeki insanlarla buluşturmayı amaçlayan Fara Medya, yeni potansiyel bayileri ile buluşarak, hedef büyütmeyi amaçlıyor.

Yatırım Bütçesi:
Min:25.000 – Max:65.000 $

Fara Medya, 2016 yılında, Ürgüp’te kurulmuştur. Şirketimiz, dünyanın dört bir yanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek, bu gelişmeleri Türkiye’ye tanıtıp, sektördeki son yenilikleri ülkemize kazandırmaktadır. Bu misyon dahilinde, dijital reklamcılık sektöründeki son trend ürünlerden biri olan Hypervsn ile, Türkiye’deki reklam sektörüne yeni bir soluk getirerek, reklamcılık sektöründeki ezberleri baştan aşağı değiştirmeyi hedeflemektedir.

Hypervsn, benzersiz 3D video içeriğinizi hologram efekti ile oluşturmak, yönetmek ve görüntülemek için kullanılan en yeni görsel çözümdür. Akıllı bir Hypervsn Yönetim Platformunu ve etkileyici, havada hareket eden 3D görsel üreten yüksek teknoloji ürünü bir donanıma sahip Hypervsn projeksiyon ünitesini benzersiz bir şekilde birleştirir.

Hypervsn çözümü iş gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak geliştirildi. Özel bir bulut tabanlıa yönetim platformu tarafından desteklenen hafif bir projeksiyon ünitesini, eğlence mekanları veya herhangi bir etkinlikte yer alan hemen hemen her müşteride kullanmanıza olanak tanınmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz kadar çok sayıda ve birçok birimden oluşan bir Hypervsn şebekesi oluşturarak işletmenizin etkisini de güçlendirebilirsiniz. Uzaktan, etkin ve sorunsuz.

Müşterilerinizin Olduğu Her Yerde !

Müşterilerinizi etkilemenin ve dikkatlerini çekmenin en hızlı yolu.

Hypervsn çözümü iş gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak geliştirildi. Özel bir bulut tabanlı yönetim platformu tarafından desteklenen hafif bir projeksiyon ünitesini, eğlence mekanları veya herhangi bir etkinlikte yer alan hemen hemen her müşteride kullanmanıza olanak tanınmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz kadar çok sayıda ve birçok birimden oluşan bir Hypervsn şebekesi oluşturarak işletmenizin etkisini de güçlendirebilirsiniz. Uzaktan, etkin ve sorunsuz.

İletişim bilgileri

Altıkapı Mh. Atatürk Blv. Beyaz Ofis No:51/6
Ürgüp /Nevşehir

info@faragroup.com.tr

Bizi arayın
+90 384 341 26 14Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu