Gıda ve Restoran Bayilikleri

Ice King Creamery Bayilik Veriyor

ice king creamery Bayilik Bilgileri ve Şartları

Bayilik Kategorisi : Gıda
Firma İsmi : ICE KING CREAMERY
Kuruluş Yılı : 2011
Şube Sayısı : 12

Firma Tanıtımı : ICE KING CREAMERY markası Etka Grup bünyesinde 2011 sonbaharında kurulmuştur. Etka Grup gıda sektöründe ortaklarının tecrübeleri,inanç ve hevesleri ile son derece hızlı ve bir o kadarda emin adımlarla ilerleyen bir marka olacağını göstermektedir.

Başkent Ankara’da ilk şubelerini açan ICE KING CREAMERY, hitap ettiği kitleyi asla sınırlı tutmayıp 7 den 70 e herkese sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmayı ve bunları kalite, hijyen ve ulaşılabilirlik prensibi ile geliştirmeyi amaç edinmiştir. Amerika menşeyli soğuk taş üzerinde karışık ve taze dondurmayı, acemice değil profesyonel kadrosu ile müşterilerine sunmayı istemektedir.Bizler müşterilerimiz ile geleceği daha mutlu ve yaşanılabilir, sağlıklı ve güzel hale getirme amacına sahibiz.

Her şubemiz bir, her çalışanımız aynı şekilde saygılı ve iş ortağımız önce sağlık diyerek tek konsept ve tek amaç için Türkiye ile başlayarak markamızı bütün dünyaya yaymak istiyoruz.
Branşlarında uzman ve bu işe inanan ve azimli 6 ortak tarafından kurulan Etka Grup göz bebeği ICE KING CREAMERY markası ile önce sağlıklı besinler sunmak sonra ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yola çıkmış ve müşterilerini emrinde samimi bir çatı oluşturmuştur
Lezzeti Sizin İçin DONDURDUK sloganı ile ICE KING CREAMERY EMRİNİZDEDİR Saygılarımızla;

Bayilik Şartları : 3 çeşit bayii modelimiz bulunmakta bunlar

1- 9m2 iç kiosk modelimiz yapmanız gereken 50.000-55.000 tl arasında kı yatırılım bedelini karşılamak bu yatırımö bedelinin içinde ilk 2 ay boyunca satış yapa bileceğiniz tüm ürünlerin hammadeleri ve ürünleri veriyoruz kiosk modellini uyguluyoruz kısacası herşeyi anahtar teslim vermekteyiz.

2- Dış kiosk modelli 12m2 iç kliosk moddelinden farkı dış kısımda olduğu için yapı farkından kaynaklanan sadece 5.000 tl fiyat farkı bulunmakta.

3- Mağaza konsepti çok ilgi çeken bir konseptimiz yatırımı uzaklığa ve büyüklüğe göre değişkenlik gösteren bir konsept ortalama 40m2 her şey dahil 65.000 tl dir

Verdiğimiz fiyatlar max niteliktedir.

Bayilik Destekleri : ürün desteği,satış-pazarlama,halkla ilişkiler,satış artırım politikası, broşür,reklam,personel eğitimi ve 1 ay işyeri desteği.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
Ortalama yatırımımız her şey dahil bunun içinde ürün dahil bütün bu projenın uygulanması 55.000 tl, kar marjınız ise net %38 dir.

İlgili Kişi : Alihan küçük
Telefon Numarası : (0533) 9345604
E-posta : alihan.kucuk@etkagrup.com
Adres: balgat ziyabey cad. 31/1 Ankara


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu