Anasayfa / Kariyer ve İş / İlaç Sektöründe Kariyer İmkanı

İlaç Sektöründe Kariyer İmkanıİlaç sektöründe kariyer fırsatı

ilaç sektörünün sert rekabetinde rakiplerinin arasından sıyrılmak ve bu alandaki kariyer basamaklarını hızlı tırmanmak isteyenler için Bilgi Eğitim, ilaç Sektörü Ürün Müdürü Sertifikasyon Programı açtı. Program, ilaç sektöründe çalışan ürün müdürleri, yönetici adayları, bölge müdürleri, kariyer değişikliği yapmak ya da ilaç sektöründe kendini geliştirmek isteyen marka müdürlerinin katılımına açık olacak.
ilac sektorunda kariyer

İstanbul Bilgi Oniversitesi’nin Santral Kampüsü’nde 15 Şubat-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve alanında uzman profesyonellerin, üst düzey yöneticilerin ders vereceği program; teori ile gerçek hayattaki deneyimleri birleştiren bir içerikle ilerleyecek. Dört bölümden oluşan programda; ilaç sektöründe global, bölgesel ve lokal trendler, sektördeki kanun ve yönetmelikler, pazarlama ve satış kuralları ile örün müdürü olmak için gereken yetkinlikler ele alınacak.

  İş Görüşmesinde Adayı Gıcık Eden SorularYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir