Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / İlayda İş Makinaları Kiralama ve Bakım Servisi

İlayda İş Makinaları Kiralama ve Bakım ServisiFirma İsmi : ilayda karot beton delme kesme
Bayilik Kategorisi : beton karot delme kesme
Kuruluş Yılı :  1998
Şube Sayısı :  2

Firma Tanıtımı :
İlayda Demir Çelik sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren İnşaat sektöründe uzman kadroya sahip olan Firmamız, eskiden kalma, betonu çekiç, murç gibi ilkel aletlerle kırıp dökmeye son noktayı koymaktadır.

HİZMETLERİMİZ
Karot Delme, Karot Alma, Beton Delme, Hidrolik Kesme, Beton Kesme, Kimyasal Uygulama, Filiz Ekme, Epoksi Uygulama, Rot Ankrajlama, Kompresör Kiralama, Beton Kırma, Hilti Kiralama, Jeneratör Kiralama, Asfalt Kesme Tam Otomatik Derz makinesi, Baca Deliği Açma, Kanal Kırma, Kanal Açma, Kablo Kanalı Açma, Hidrolik Beton Kesme, HİLTİ RE 500, SPLİT EPOBAR FİLİZ EKİMİ işleri yapmaktadır.
Firmamız kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede İnşaat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

VİZYONUMUZ
Hedefimiz müşteri odaklı çalışma stratejisi ile en iyi olmayı hedeflemek; İnsan kaynaklarına önem vermek, Gelişimin yaratmaktan geçtiğini unutmamak.

MİSYONUMUZ
Gelişimde adım adım ilerleyen, Eğitimlerde kaliteyi her aşamada ciddiye alan, Müşteri memnuniyetinde 1. sırada olmayı hedefleyen, Vizyonumuzu Misyon haline getiren bir kurumuz.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.
Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan personellerimiz sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  mehmet yılmaz
Telefon :  0322 4293636
E-posta Adresi :  info@ilaydademircelik.com
Adres :    yeni metalsanayi sitesi 17 blok no 24 adana

  Liderliği SatmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir