Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / İmpeks Bebek Giyim Franchise Veriyor

İmpeks Bebek Giyim Franchise VeriyorAlmanya, Danimarka, İngiltere, Hollanda, Avustralya gibi birçok ülkeden ithal ettiği anne-bebek ürünlerini Türkiye ile buluşturan İmpeks, yeni bayileri bünyesine katıyor.

Bebek ürünlerinin en önemli kriteri olan sağlık ve konforun en üst düzeyde korunduğu markalarla yola çıkan İmpeks, en seçkin ürünleri daha çok anne ve çocukla bir araya getirebilmek amacıyla, yeni bayilikler veriyor.

Geçtiğimiz yıl İstanbul Kabataş’ta hizmet vermeye başlayan İmpeks, tamamı Avrupa ve Amerika’dan ithal ürünleriyle, bebek ürünleri sektörünün önemli tedarikçilerinden biri olarak sektöre girmeyi başardı.

A plus hedef kitleye hitap eden İmpeks, organik, pratik ve best seller ürünlerini, genişlemiş bayi ağıyla tüm Türkiye’nin ulaşabileceği ürünler haline getirmeyi hedefliyor.

Türkiye’de, Avrupa’daki satış fiyatlarıyla alıcısına ulaşan ürünler için İmpeks, yeni bayileri için önemli ciro kaynakları yaratmayı hedefliyor. Tatmin edici kar payları ile bayilerinin ticari konforunu gözeten İmpeks, ürün desteği ve müşteri portföyü yaratmak gibi pazarlama konulu adımlarda da bayilerinin yanında oluyor.

İmpeks, bebeğin zihinsel ve fiziksel gelişimini destekleyen, aile yaşamının da daha konforlu ve daha kolay sürdürülmesini hedefleyen ürünleriyle bayilerinin stratejik ortaklarıyla buluşmalarına da olanak sağlıyor.
Artan bayi ağıyla perakende sektöründe büyümeyi amaç edinen İmpeks, rahat çalışma koşullarını, yüksek kar marjlarıyla destekleyerek kendi özgün bayilik sistemini oluşturdu. İmpeks şimdi, Avrupa’nın en seçkin markalarını tüketici ile buluşturmayı hedefleyen yeni bayilerini bekliyor.

İmpeks Bebek Giyim Gereçleri San. ve Tic. A.Ş Hakkında
İmpeks Bebek Giyim Gereçleri San. ve Tic. A.Ş. bir Telli Şirketler Grubu yatırımıdır. Telli Şirketler Grubu, çeyrek asırlık deneyimi ile mühendislik, lojistik ve denizcilik alanlarında, Almanya ve Amerika’da yerleşik olarak, farklı ülkelerde de temsilcilikleri ile faaliyet göstermektedir.

Firmamız, dâhil olduğu bu grubun güvencesi ile Avrupa ve Amerika’da tanınmış ve özenle seçilmiş bebek ve çocuk ürünü markalarının ithalatını ve distribütörlüğünü gerçekleştirmektedir. İmpeks, ürün gamına yeni markalar ve ürünleri eklemek için Ar-Ge ye önem vermektedir. İthal edilen tüm ürünler, uzun süren pazar araştırmaları sonucunda dünyanın çeşitli ülkelerinden özenle seçilmektedir.

  Et ve Balık Kurumu Bayilik Veriyor

İmpeks, sektörün içerisindeki farklılığını, anne, bebek ve çocuk sağlığına verdiği önemle ve bu önemi global olarak kabul gören kalite – garanti belgeleri ile sabitleştirerek sunar. Bu farklılık, İmpeks ile seçkin bebek butikleri ve zincir mağazalar arasında sağlanacak olan güvenilir ilişkiler ve uzun soluklu işbirlikleri ile paylaşılacaktır.
Sonuçta bu titizlik, ithal edilen tüm markaların, Ar-Ge den son tüketicilere ulaştırılmasına kadar devam edecektir. İhtiyaca tam yanıt veren ürünlerle sağlıklı gelişecek olan çocuklarımızın memnuniyeti ise en güvenilir geri dönüş olarak hedeflenmektedir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası Bayilik

Fanpop bebek ve çocuk giyim BAYILİK vermeyi durdurmuştur. Firma İsmi : Fanpop Bebek ve Çocuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir