İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

İnci Metal Mısır Arabası İmalatı

Mısır arabası veya patates cipsi satışı gibi işler için bu arabaların teminini inci metal sağlamaktadır. İnci metal hazır üretilmiş mısır arabaları fiyatlarını inceleyebilirsiniz. İsterseniz sıfırdan üretimde yaptırabilirsiniz.

Firma İsmi : inci metal
Bayilik Kategorisi : mısır arabası imalatı
Kuruluş Yılı :  2009
Şube Sayısı :  81
Firma Tanıtım :  Mısır Arabası Almanın En Dogru Adresi

Günümüzde  para kazanmak artık çok kolay .Nasılmı? Mısır Arabası Çubukta Patates Pilav Arabası Simit Arabası Pamuk Şeker Popcorn Makinası Gibi birçok ürün seçeneği ile Dünyanın birçok bölgesinde ve türkiyenin her ilin de neredeyse her ilçesine  ulaşmış bulunmaktayız. Ama yinede okadar  çok bu iş fırsatını bilgisine sahip olmayan vatandaşımız kolay para kazanmmaktan habersiz bir yaşam sürmektedir.Şimdi bizim çabamızda gayretimizde türkyede işsiz vatandaş kalmasın gerek seyyar mısır arabası, çubukta patates,simit arabaları gibi bir çok örnek verebillecegim ürünlerin imalatını yapan firmamız İNCİ METAL MAKİNA sizlerin bizi bulabilmesi içn tüm gayreti ile çalışmaya devam etmektedir.

misir arabasi imalati

Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizi sizler bize  internetten veya kayıtlı telefon numaralarımızdan arayarak ulaşarak sipariş verebilirsiniz.Ürünlerimizin tamamı 1. KALİTE olmakla birlik te 5. yılımıza  özel 5 YIL GARANTİLİDİR.
Almak istediginiz ürünü almadan önce lütfen bizden referans isteyin türküyenin neresinde olursanız olun sizi en yakın bayimize ulaştıralım,ürünü görün müsterilerimizden memnuniyet bilgisini alıp. gönül rahatlıyla arabanızı seçip siparişinizi verin.
NOT; SİPARİŞLERİNİZ 5 DAKKİKA İÇİNDE KARGOLANACAKTIR. HERKESE MUTLU SAGLIKLI BOL KAZANÇLI GÜNLER DİLERİZ.. İNCİ METAL MAKİNA

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  murat mıkçı
Telefon :  05380364646
Web Sitesi : incimetal.com
E-posta Adresi :  incimetal2020@hotmail.com
Adres :    Yeniçamlıca Mah. Dursunbey Cad. No:43/B

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu