Anasayfa / Başarılı Girişimcilik Fikirleri / İnsan Kaynakları Platformu İle Mobil Girişim

İnsan Kaynakları Platformu İle Mobil GirişimİNSAN KAYNAKLARI CEBE TAŞINDI

işbulnet / Ömer Gezer

isbul.net’ in sahibi Ömer Gezer, Gezer Şirketler Grubu’nu 1994’te kurdu.

Gezer Şirketler Grubu 5 büyük ilde toplam 24 şube ile ilaçlama sektöründe hizmet veriyor. 2010 yılında ise Türkiye’de yaşanan istihdam sorununa çözüm, getirmek amacıyla isbul.net’ i kurarak sektöre giriş yaptı, isbul.net, Türkiye’deki işsizlik ve istihdam sorununa kalıcı çözüm anlayışları getirme amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları platformu.

isbul

Türkiye’de ilk olacak uygulamalar ile üyelerin siteye en kolay şekilde kullanmasını amaçladıklarını söyleyen işbul.net kurucusu Ömer Gezer, son aşamasında oldukları ‘Akıllı Eşleştirme Sisteminin 2014 yılı başında yayınlanacağını belirtiyor. Akıllı Eşleştirme Sistemi, işverenler ile iş arayan üyelerin birbirlerine uyumluluk oranlarına göre eşleştirmesi üzerine kurulu bir proje. Ocak ayında bu uygulamayı Türkiye’de ilk defa göreceğiz.
Mobil teknoloji özellikle son yıllarda çok hızlı bir şekilde ilerlediğini vurgulayan Gezer, “Bir önceki yılın akıllı telefon kullanım oranları ile 2013 yılım kıyasladığımızda neredeyse yüzde 60 oranında artış oldu. Bizim öngörümüz, önümüzdeki 5 yıl içerisinde mobil internet kullanım oranlarının, bilgisayar kullanım oranlardan 10 kat daha fazla olacağı yönünde. Bu nedenle 2014 yılında mobil uygulamalarımızın geliştirilmesine odaklanacağız” diyor.

  Staynote’la otellere yönelik çözümler geliştiriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimcilik Yaşı Düşüyor Başarılı Genç Girişimciler

Son yıllarda girişimciliğe adım atanların sayısı artarken “girişimcilik” yaşı da düşüyor. 28 yaşına gelmeden iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir