Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / İpekyol ve Twist Türk Cumhuriyetleri’nde Franchise Veriyor

İpekyol ve Twist Türk Cumhuriyetleri’nde Franchise VeriyorİPEKYOLTWİST
İlk mağazayı Astana’da açacak
İPEKYOLTWİSTTürk Cumhuriyetleri’nde henüz mağazası yok. Fakat bu konuda hazırlıklara başlamış. Bu ülkelere İpekyol ve Twist markalarıyla girmeyi düşünüyor. ilk mağazanın ise Astana’da açılması planlanıyor. Ipekyol Yönetim Kurulu Başkam Yalçın Ayaydın, bu ülkelerin tümünde mağaza açacak güçlü bir partner aradıklarını belirtiyor. Eğer böyle bir yatırımcı çıkmazsa her bir ülke için ayrı master franchise verilecek. Yalçın Ayaydın, bu konuda sürekli talep geldiğini, en önemli kriterlerinin perakende tecrübesi olduğunu ifade ediyor. Ayaydın, yatırımcılara verdikleri desteklerle ilgili ise şunları söylüyor: “Franchise ortaklarımızın yapmaları gereken tek şey iyi personel seçmek. Bunları biz eğitiyoruz. Birlikte seçtiğimiz ürünleri biz gönderdiğimiz için lojistik konusunda da sıkıntı yaşamıyorlar. Tüm görselleri yine biz gönderiyoruz. Projeleri tek elden kendi mimarlarımız çiziyor. Mağazanın lokasyon ve büyüklüğüne de biz karar veriyoruz. Mağazanın yatırım tutarıysa o ülkedeki kiralama ve inşaat maliyetine göre değişiyor.”
Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir