İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

İş Birliği, İş Ortaklığı

Yenilikçi gıda katkı maddesi

Litvanya’da bir gıda ve gıda takviyesi ürünleri üreticisi, kuru bira mayasına çeşitli mikro elementler eklenmesini içeren yenilikçi bir teknoloji arıyor. Litvanyalı şirket, teknik boyutta işbirliği yapabilecek firmalarla ilgileniyor.
Referans numarası: 12 LT 57AB 3POS

Engelliler için kot ürettirecek
Engelliler için kıyafetler tasarlayıp Avrupa ülkelerinde pazarlayan DanimarkalI şirket, kot pantolon üretebilecek partner arıyor. Üretime yönelik tüm teknik detaylar partnere iletilecek ve başlangıç olarak 500 adetlik sipariş verilecek. Ardından da sipariş miktarı artırılacak. Söz konusu partnerin kot üretiminde deneyimli ve İngilizceye hakim olması isteniyor.
Referans numarası: 20120703048

Jeneratör üreticisi arıyor
Almanya’da temiz enerji konusunda faaliyet gösteren bir KOBİ yüksek performanslı, havayla soğutulabilen, eş zamanlı veya eş zamansız bir şekilde çalışabilen jeneratör (1500 kWh) üreticisi arıyor. 60 yıldır enerji sektöründe faaliyet gösteren Alman şirket, aynı zamanda gemi yapımı ve mekanik mühendislik hizmetleri veriyor, rüzgar tribünleri, gazve hidroelektrik santralleri kuruyor.
Referans numarası: 20120619044

Biyo izleme sistemi
Tamamıyla otomatik, bakım ihtiyacı olmayan, online su gözetim sistemi geliştiren PolonyalI bir KOBİ, Türkiye’de distribütör arıyor. Söz konusu sistem Polonya’nın en büyük su kaynaklarında test edilmiş ve başarılı sonuçlar vermiş.
Polonyalı şirket, benzer alanlarda faaliyet gösteren firmaları distribütörlük anlaşması yapmak istiyor.
Referans numarası: 20120820016

Yenilikçi köprü ve viyadük kornişleri
Polonya’da polimer beton ve prefabrike üreten bir KOBİ, geliştirmiş olduğu ve ürettiği yenilikçi köprü ve viyadük kornişleri (özellikle ıslanan bölgelerde) için distribütör arayışı içinde.
Referans numarası: 20120809017

Hava temizleyici orijinal cihaz
Romanyalı bir şirket, özel ve endüstriyel alanlar için farklı boyutlarda hava temizleyici cihazlar geliştirdi.
Konutlarda ve endüstriyel alanlarda kullanılabilen bu cihazların benzerlerine göre çeşitli avantajlara sahip olduğu belirtiliyor. Örneğin, filtreye ihtiyaç duymadan soğuk plazmada yanma işlemiyle havadaki kirliliği tamamen ortadan kaldırabiliyor.
Ayrıca virüs, mantar, küf ve haşaratları yok etme özelliğine sahip. Cihazlar, 2010 Cenova Uluslararası Keşifler Fuarı’nda altın madalyaya layık görülmüş. RomanyalI şirket, söz konusu cihazların Türkiye’de de üretimi için işbirliği yapabileceği firmalar arıyor.
Referans Numarası: 11RO 662B 3KDT

Macar şirket ortak arıyor
Özellikle karayolları ve demiryollarının inşası için yapısal bazda proje mühendislik hizmeti veren Macaristanlı bir şirket, Türkiye’de benzer alanlarda faaliyet gösteren KOBİ’lerle işbirliği yapmak istiyor. Söz konusu faaliyet alanında kompleks projeler geliştirip uygulama yetisine sahip olan Macaristanlı şirket, minimum 510 yıl arası deneyime sahip, gelişime ortak olabilecek ve konuyla ilgili faaliyet gösteren KOBİ’lerle ortaklı kurmak istiyor.
Referans numarası: 20120801027

Yenilikçi termal güneş yapıları
Hollandalı bir şirket, Avrupa Birliği 7. Çerçeve Programı kapsamında geliştirdiği bir projesi için ortak arıyor. Söz konusu proje, ekonomik materyal ve enerji kullanan termal güneş yapılarının geliştirilmesiyle ilgili. Projeye katılacak şirketler, endüstriyel ve seri üretime dahil olacak.
Referans numarası: 12 NL 60FI3PVZ

Daha fazla bilgi için EBIC-Ege telefon: 0232 343 44 00-150
Faks: 0232 374 42 89
İlgili kişiler: Tutku Asarkaya (işbirliği teklifleri),tutku.asarkaya@ebiltem.ege.edu.tr Çağatay Çalı (Yeni teknolojiler), cagatay.caii@ebiltem.ege.edu.tr
NOT: Başvurularınızı referans numarası ile yapabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu