İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliğiİş Fikirleri ve İş Kurmak

İş Birliği Projeleri

Kimya alanında yenilikçi bir teknoloji
ispanya’da bir araştırma merkezi, yoğun gazların ve basınçlı sıvıların kullanıldığı bir teknoloji geliştirmiş. Bu teknolojiyle ilaç ve saf kimyasalların etkinliği geliştiriliyor. Araştırma merkezi ilaç, biyomoleküler veya saf kimyasal üretim yapan firmalarla lisans anlaşması yapmak istiyor.
Referans numarası: 12 ES 252K 30S5

Yenilikçi yönetim yazılımı
İtalya’da faaliyet gösteren bir şirket, iş döngüsü ve proje yönetimi için yeni bir yazılım geliştirmiş. Söz konusu yazılımın bankacılık, emlak, inşaat ve danışmanlık firmalarının kullanımına uygun olduğu belirtiliyor. Ayrıca hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağladığı vurgulanıyor.
Referans numarası: 12 İT 55X5 30KY

Toplu taşıma araçlarına özel ekran
Toplu taşıma araçları için yolcu güvenliği ekipmanları ve dokunmatik ekranlar üreten bir İspanyol şirketi, yenilikçi ürünü için distribütörlük ve işbirliği olanaklarını araştırıyor.
Referans numarası: 20120217035

Yiyecekleri saklama kabı
Kalan yiyeceklerin muhafazasını sağlayan yenilikçi bir aparat geliştiren Ingiliz şirketi, Türkiye’de distribütör arıyor. Bu doğrultuda gıda, mutfak ya da bahçe ekipmanları alanlarında faaliyet gösteren şirketlerle temas kurmak istiyorlar.
Referans numarası: 20120411031

Kalıp üreticisinden işbirliği teklifi
Plastik üretiminde uzmanlaşmış Rus firma; kalıplama, tasarım, pilot üretim ve seri üretim dahil tüm süreçlerde hizmet sağlayabiliyor. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen firmalarla temas kurulacak.
Referans numarası: 20120224003

Profesyonel makaslar için distribütörlük
Kuaför makasları üreten İngiliz şirketi, ürünlerini Türkiye pazarına sunmak istiyor. Paslanmaz çelikten üretilen makaslar için ömür boyu garanti veriliyor.
Referans numarası: 20120228023

Besin takviye üreticisine fason iş
Kendi markasıyla ispanya’da besin takviyeleri üreten bir şirket, fason üretim yaptırabileceği firmalarla temas kurmak istiyor. İspanyol şirketin ürün gamı oldukça geniş.

Arı sütü, ginseng, balık yağı, arı reçinesi, kitosan ve yeşil çay bunlardan ilk akla gelenler. Bu ürünler kapsül, tablet, jel gibi farklı formlarda piyasaya sunuluyor. Partner firma, söz konusu ürünleri bu formlarda üretebilecek kapasitede olmalı.
Referans numarası: 20111227009

Deri aksesuarcısı tedarikçi arıyor
Polonya’da cüzdan, çanta, kartvizitlik gibi aksesuarlar üreten bir firma, deri tedarikçileri arıyor. PolonyalIlar ayrıca çıtçıt, fermuar, toka gibi deri ürünlerde kullanılan metal aksesuarlar satın alacak.
Referans numarası: 20120326016

Kumaş tedarikçisi aranıyor
Resmi etkinlikler için yüksek kalite çocuk kıyafetleri üreten Polonyalı şirket, fitilli kadife ve keten kumaş tedarikçisi arıyor.
Aranılan partnerin söz konusu ürünlerin tedariğinde tecrübeli ve güvenilir olması bekleniyor.
Referans numarası: 20120306023

Su ve enerji teknolojisi
Fazla basıncı enerjiye dönüştüren tribünlerde uzmanlaşmış Israilli bir şirket işbirliği yapabileceği partnerler arıyor. Bu doğrultuda boru içi tribünleri kullanmak isteyen su teknolojisi firmalarıyla ticari işbirliği anlaşması yapmak istiyorlar. Ayrıca bu tribünleri projelerine entegre etmek isteyen altyapı ya da mühendislik firmalarıyla ticari işbirlikleri planlıyorlar.
Referans numarası: 20120206036

Daha fazla bilgi için

EBIC-Ege telefon: 0232 343 44 00-150 Faks: 0232 37442 89
İlgili kişiler: Semih Erden (semih.erden@ebiltem.ege.edu.tr) Can Şenyılmaz (can.senyilmaz@ebiltem.ege.edu.tr)

Not: Başvurularınızı referans numarası ile yapabilirsiniz.

Ersan Çıplak

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu