İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

İş Birliği Teklifleri, Yeni Teknolojiler

Bez ayakkabı üreten firma arıyor
İngiliz bir firma, bez ayakkabı üretimi üzerine uzmanlaşmış üretici firma arıyor.
Bez ayakkabılar üzerine geniş bir müşteri ağına sahip firma, bir partide ortalama 400 çift bağcıksız bez ayakkabı temin edebilecek üreticilerle temas kurmak istiyor.
Referans numarası: 20120416010

içecek endüstrisi için çevre dostu temizlik
Iskoçya’da faaliyet gösteren bir şirket, çevre için güvenli ve zehir içermeyen bir dizi ürün geliştirmiş. Bu ürünler insan vücudu tarafından mikroorganizmaları yok etmek için üretilen hipokloröz asit tabanlı olup yüzey temizliği, çalışan ekipman temizliği, tank temizliği ve likit el yıkamada kullanılıyor. Ürünler, İngiltere’deki büyük içecek firmaları tarafından kullanılmaya başlandı. Bu şirketlerin yaptığı uygulamalarda üretim hatlarının, ekipmanların, sert ve yumuşak yüzeylerin genel dezenfeksiyonunda etkili olduğu görülmüş. İskoç şirket söz konusu etkin temizleme ürünlerini Türkiye pazarına sunmak istiyor. Bu doğrultuda işbirliği yapabileceği firmalarla temas kurmak istiyor.
Referans numarası: 10 GB 46P4 3IZH

Patentli diş tedavi ürünü
Patentli ve ödüllü bir diş tedavi ürünü geliştiren Hırvat firma, bu ürün için distribütörler arıyor. Distribütör adaylarının eczane ve ilaç depolarını kapsayan hazır bir dağıtım kanalının olması isteniyor.
Referans numarası: 20120412022

Ahşap oyuncak ürettirecek
İngiliz oyuncak şirketi, ahşap oyuncak üretebilecek tedarikçiler arıyor. Üretici firmanın ahşap sallanan at gibi oyuncaklar üretmesi isteniyor. İngiliz şirket, ürünlerin kayın, huş ve dişbudak ağaçlarından yapılmasını tercih ediyor. Potansiyel partner şirket ayrıca paketleme ve lojistik konularında destek verebilecek yetenekte olmalı.
Referans numarası: 20120330015

Hava temizleyici cihaz
RomanyalI bir şirket, özel ve endüstriyel alanlar için farklı boyutlarda çeşitleri olan hava temizleyici yenilikçi cihazlar geliştirmiş. Konutlarda ve endüstriyel alanlarda kullanılabilen bu cihazların benzerlerine göre çeşitli avantajlara sahip olduğu belirtiliyor. Örneğin, filtreye ihtiyaç duymadan soğuk plazmada yanma işlemiyle havadaki kirliliği tamamen ortadan kaldırabiliyor.
Ayrıca virüs, mantar, küf ve haşaratları yok etme özelliğine sahip. Cihazlar, 2010 Cenova Uluslararası Keşifler Fuarı’nda altın madalyaya layık görülmüş. RomanyalI şirket, söz konusu cihazların Türkiye’de de üretimi için işbirliği yapabileceği firmalar arıyor.
Referans Numarası: 11RO 662B 3KDT

Alman firma ortak arıyor
Müzik eğlence sektöründe organizasyon konusunda uzmanlaşmış Alman bir şirket, bu alanda birçok hizmet sunuyor.
Alman şirket hizmetlerini Türkiye pazarına sunmak için yerel bir partner arıyor, işbirliği yapılacak firmanın farklı müzik türleri ve organizasyonlara açık, yaratıcı olması bekleniyor.
Referans numarası: 20120426039

Ağ bağlantılı pazarlama
Web tabanlı pazarlama konusunda uzmanlaşmış İngiliz şirket, kişiye özel mesajları yerel aygıtlar aracılığıyla dağıtarak merkezi içerik yaratımı, kampanya yönetimi ve analizi sağlayarak müşterilerine hizmet sunuyor. Benzer hizmetleri Türkiye pazarında da kullanıma sunmaya hazırlanan şirket bu doğrultuda işbirliği yapabileceği firmalar arıyor.
Referans numarası: 12 GB 4103 30VVT

Daha fazla bilgi için

EBIC-Ege telefon: 0232 343 44 00-150
Faks: 0232 374 42 89
İlgili kişiler: Tutku Asarkaya (İşbirliği teklifleri)
Çağatay Çalı (Yeni teknolojiler)
NOT: Başvurularınızı referans numarası ile yapabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu