Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / İş Fikirleri: Tasarruf Sağlayan Eko – Kaplamalar

İş Fikirleri: Tasarruf Sağlayan Eko – Kaplamalar



İş Fikri: Ağacın Doğal Kıvrımları İle Üretildiği İçin Tasarruf Sağlayan Eko – Kaplamalar

Genel Bakış:

Eko-bilinç yaklaşımı ile hareket eden Hollanda markası Bolefloor, mantar veya diğer non-parke malzemeleri kullanarak, geleneksel ahşap döşeme anlayışına sürdürülebilir bir alternatif sunuyor. Bu inovasyonda döşeme, ağacın doğal eğrileri korunarak üretildiği için, geleneksel döşeme mantığındaki şekillendirme yönteminden kaynaklanan gereksiz ağaç artıkları oluşmasını önler. Dolayısıyla bu yöntem, daha az ağaç tüketen çevre dostu bir yöntemdir.




İhtiyaçlar:

Teknoloji ve sürekli inovasyon!

Başarı İçin İpuçları:

Bu yöntemle üretilen katı meşe döşemelerden hiçbiri bir diğerine benzemez, yani biriciktir. Aynı zamanda üretim sürecinde kullanılan yenilikçi optimizasyon teknikleriyle aynı anda daha çok sayıda döşeme üretilebilmesi üzerinde çalışılmaktadır. Bolefloor’un yönetim kurulu ham kereste aşamasından nihai montaj aşamasına kadar tüm süreci izler ve yönetir. Fiyatlandırmanın ise geleneksel ahşap döşemeden çok yüksek bir fark taşımamasına özen göstermekteler.
Bolefloor, dünyanın her tarafından bayiler aramakta, ilgileniyorsanız firmanın web sitesinde inceleme yapabilir, bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Makale : Ece Burgaz




Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir