Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / İş fikri esnaf vitrini cam temizliği

İş fikri esnaf vitrini cam temizliğiYaptığınız işte müşterilerinizin güvenini kazanırsanız işinizin hakkını layıkıyla yerine getirirseniz dükkan sahipleri de sizlere olan memnuniyetini diğer esnaflara tavsiyede bulunarak iş potansiyelinizi artırmanızı sağlamış olur.

İşiniz çoğaldıkça aylık kazancınızda çok miktarlara ulaşır ve birikim bile yapmanız mümkün olur. Basit bir iş gözüksede İyi bir müşteri potansiyeli ile kazançlar çok rakamlara ulaşır.
Cam temizleme işine daha profesyonel bakarak işinizi büyütebilirsiniz. Sadece temizlik işleri için kurulmuş şirketler vardır sizlerde bunlardan biri olabilirsiniz. Özellikle büyük şirketlerin büyük binalarında cam temizliği problem olmaktadır. Yüksel binaların camları ve yüzey duvarları için özel vinç kiralanmaktadır. Yüksek binaların camları için vinç kiralayarak bu işi yapabilirsiniz. İleride iş daha da büyür kendi vinç aracınızla bu işi yaparsınız.

  Yeni İş Fikirleri Proje YarışmasıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir