İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

İş hayatı ve Firma rehberi

Türkiye’de yer alan bütün firma telefon numaraları ve şirket adresi bilgilerine yer veren ecalisanlar-net, sektörde büyümeye devam ediyor. Sürekli güncellenen ve yeni firmaları takip ettiği gibi, diğer firmaların da kayıt olabileceği bir platforma sahiptir. Bünyesinde editörlük görevi yapan kişiler tarafından özenle onaydan geçen firmalar, telefon numaraları ve firma adreslerini barındırıyor.

sirket

İş hayatı hakkında güzel ve önemli içerikleri bulunan site, 2013 de kurulmuştur ve kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. İş hayatından anekdotlar ve bilgileri siz değerli ziyaretçilerimizin de faydalanabileceği bir şekilde derlemiş ve huzurlarınıza sunmuştur.

İstanbul firma rehberi, ankara firma rehberi ve izmir firma rehberi olmak üzere Türkiye’nin 81 ilindeki firmalara yer sahipliği yapan sitemiz, hatalı bilgileri tesbitini anında yapmayı prensip edinmiş, doğru ve çalışan bilgileri sunmayı vizyon edinmiştir.

Tarafsız haber ve iş, ekonomi, memur ve kamu ilanlarını takip ederek güncelliğini koruyarak iş yapmaktadır. Bilgilendirme esnasında yazılan yazıların gerçekliğini titiz bir şekilde kontrol eder ve yanlışlık olasılığını minimuma indirir.

Memur ilanları ve işçi alımına çok önem veren eçalışanlar, sektörel ilan ve güncel işe alım ilanlarını size sunmaktan büyük bir gurur duymaktadır. Yakın tarihte akademisyen ilanlara da yer verecek olması ziyaretçilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutma çabalarını açıkça göstermekle beraber, rakiplerinden ayıran en büyük farklılıklardan birisi olacaktır.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu