İş Fikirleri ve İş Kurmak

Islak Mendilde inovatif başarı

Buluş: Tuz eklenmiş ıslak mendiller burnu tahriş eden ve rahatsızlık veren peçetelerin yerini alarak hassas kızarmış burunlara rahatlık verir.

Hikâyesi: Yazık bebeklere. Acıyan boğazlar, ağır öksürükler ve ahh şu pütür pütür olmuş akan burunlar.
Mindee Doney ve Julia Pickens, küçük çocuklarının burunlarını şu tahriş eden mendillerle silerek daha fazla acı çekmesini istemeyen iki annedir. Ampul şırıngaları kullanmak zordur ve çocuklar kesinlikle burunlarına tuz atılmasından nefret ederler.
Onların fikirleri oldukça basitti; içeriğine tuz eklenmiş ıslak mendiller ufaklıkların kızarmış hassas burunlarını rahatsız etmek yerine onlara rahatlık getirecekti. Mendiller sadece rahatlatıcı değildi, aynı zamanda burundaki mukusu da söküp atıyordu. Ve çocuklar da mükemmel kokusuna bayılmalılardı: Büyük Üzüm, Taze Kokular ve Büyülü Mentol.

Boogie Wipe® adı verilen bu kibar ıslak mendiller aynı zamanda hipoalerjeniktir, alkol içermez ve içindeki aloe vera ve papatya özleri ile kızarmış ve tahriş olmuş burunlara rahatlık verir.

Bu mucit anneler buluşlarını nasıl geliştirecekleri ve pazarlayacakları hakkında hiçbir fikre sahip değildi ve oturup kapsamlı bir araştırma yaptılar. İkisi  ticaret gösteri turuna çıktılar ve ürünlerini binlerce anneye tanıttılar ve bu arada medya da ilgisini onlara kaydırdı. Televizyona çıktıklarında iyi hatırlanan “sıradan mendillerinizi sümkürün” sözleriyle Boogie Buzz mendillerini yaymayı başardılar. Donny Deutsch Show’da mendillerin paketlerini seven ve milyonlar kazanma ihtimalleri olduğunu düşünen iki iş kadınından tam puan aldılar.
2007 yılının sonlarına doğru, Boogie Wipes® ilk siparişleri yüklendikten sonra pazara açıldılar. İşte size bir başarı öyküsü; Boogie Wipes® mendilleri şu an ülkede 40,000’den fazla mağazada satılıyor.
WWW.BOOGIEWIPES.COM

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu