Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

ITS Group’dan Üniversite Öğrencilerine Ek İş İmkanı

ITS Group olarak Universite öğrencilerine yönelik UNITS projesini Eylül Ayı itibarı ile aktif ediyoruz. UNITS projesine dahıl olmak isteyen öğrencilere destek olarak, okurken ek gelır kazanıp, Startup projelerını destekleyip, stajlarına ve işe yerleştirmelerinde öncü olarak kişisel gelişimlerine yönelik eğitimler duzenleyerek hem sosyal hem de ekonomik olarak sektöre hazır bireyler haline getirmeyi hedeflemekteyiz.

ITS Group
ITS Group

Genel hatlarıyla UNITS Projesi 3 kısımdan oluşmaktadır.

1. KISIM

UNITS Ek Gelir adı verdiğimiz bu kısım, Türkiye’deki 180 Üniversitede oluşturulan temsilcilikler sayesinde

UNITS’in Üniversite Sorumluları ile irtibata geçilerek referans yoluyla aramıza katılan ve okurken “Ek Gelir” kazanmayı sağlayan bir oluşumdur.

its1

2. KISIM

UNITS Startup adı verdiğimiz bu kısımda, Üniversiteli gençlerin okurken hayata geçirmeyi planladıkları girişimlerine yatırım yapan ve yıl sonunda düzenlenecek konferansımızda yıl içerisinde alınan tüm projelerin değerlendirilip aralarından ilk 3 startup ın hayata geçirileceği bir platformdur. Bu platform sayesinde gençler sektörde tanınan güçlü isimlerden mentorluk alabilme hakkına sahip olabileceklerdir.

3. KISIM

UNITS Beyin olarak adlandırdığımız bu kısım, geleceğini Bilişim Teknolojilerinin Sosyal Medya, Dijital Pazarlama, Grafik Tasarım, Video, Yazılım gibi alanlarında şekillendirmek isteyen kişilerin mülakata tabi tutulup 6 aylık eğitim ve deneme sürelerinden geçerek ITS Group çatısı altında iş başı yaplarını sağlayan platformdur.

its3

Detaylı bilgi için lütfen http://units.itsgroup.com.tr/ , https://www.facebook.com/unitsgroup ve http://itsgroup.com.tr/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu