Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilik ve Franchise / Jimmy Key Franchise Giriş Bedeli Olarak m2 Başına 80 Dolar Alıyor

Jimmy Key Franchise Giriş Bedeli Olarak m2 Başına 80 Dolar AlıyorJimmy Key Komşu ülkelere mağaza açacak

İlk koleksiyonunu 1997 yılında çıkaran giyim markası Jimmy Key, kısa sürede gördüğü ilgi üzerine 2000 yılında ilk mağazasını açarak markalaşma yolunda ilk adımını attı. 20-35 yaş arası genç kitleye hitap eden markanın Türkiye’de 100’e yakın satış noktası bulunuyor. Jimmy Key Pazarlama Müdürü Cem Onat, “KKTC’de dört franchise ve 2010 yılında kurduğumuz şirket ile Ukrayna’da bir shop, 11 franchise ve 30’u aşkın satış noktasına ulaştık” diyor. 2012 yılında AVM’lerde ve Anadolu’da yaygınlaşmayı ve 10 civan yeni mağaza açmayı planladıklarını belirten Onat, yurt dışına yönelik olarak da Rusya, İran, Azerbaycan olmak üzere tüm komşu ülkelerde mağaza açmayı ve franchise vermeyi istediklerini belirtiyor.
1997 yılında Sun Tekstil, kendi markasını yaratmak üzere yola çıkmış ve ilk Jimmy Key koleksiyonunu gerçekleştirmiştir. Bugün Türkiye’de 11 mağaza , 35 franchise ve 100’ü aşkın noktada bulunmaktadır. Yurt dışında ise 38 noktada müşterileriyle buluşan Jimmy Key, bütün ürünleri ve aksesuarlarıyla, hedef kitlesinin yaşam biçimine uygun, genç giyimde farklılaşma deneyimi sunmaya çalışmaktadır.

Jimmy Key farklı ve moda giyinmeyi tercih edenlere , rahat , spor fakat şık imaja sahip, her zaman stil sahibi, eğlence ve dinamizm içeren, günlük ve rahat giyim tarzında ürünler sunmaktadır.Kendisini, kendi stili doğrultusunda modayı takip eden genç bir marka olarak ifade eden Jimmy Key, mağazacılık alanındaki deneyimini bayileri ile de paylaşmakta, her geçen gün artan satış noktaları ile ürünlerini genç tüketicileri ile buluşturmaktadır. Jimmy Key’in, yurtdışında öncelikli hedef pazarları, İngiltere, Romanya, Özbekistan ve Ukrayna olup, bu pazarlarda büyümeyi hedeflemektedir.

Jimmy Key, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY® Destek Programı’na kabul edilen özel markalar arasında yer almaktadır..

  MMY Tantuni Bayilik Şartları

İşin Aynası

Uygun yer: Öncelikli olarak Ankara, Konya, Eskişehir, Trabzon, Bursa ve Ordu’da franchise verilecek.
Yatırım maliyeti: Franchise giriş bedeli olarak m2 başına 80 dolar alınıyor. Dekorasyon maliyeti ise m2 başına yaklaşık 500 dolar.
Başvuru için: cem.onat@jimmykey.com
Telefon: 0531 561 10 38
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası Bayilik

Fanpop bebek ve çocuk giyim BAYILİK vermeyi durdurmuştur. Firma İsmi : Fanpop Bebek ve Çocuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir