Emlak Bayilikleri

Kaçmaz Emlak Temsilcilik Başvuru Formu

Kaçmaz emlak temsilcilik. En az sermaye ile yapılacak, en risksiz ve en kârlı ticaret, emlakçılıktır.

Ayda en az 15.000 dolar kazanabilirsiniz,tabii kaçmaz emlak konseptiyle çalışırsanız…

“Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” Biz Laf değil, iş yapıyoruz. Türkiye’nin en hızlı ve en istikrarlı büyüyen ve aynı zamanda çağdaş teknolojiyi, emlakçılıkta en iyi uygulayan bir emlak zinciriyiz.

İnternet’te hiti ve müşteri potansiyeli çok yüksek bir emlak zinciriyiz. Kaynak:alexa.com  Müşteri potansiyelimiz ile rakiplerinize fark atacaksınız !

Kârlı bir iş olan emlakçılığa çağdaş teknolojiye ve donanıma sahip reklam gücü ve müşteri potansiyeli yüksek, ulusal çaplı bir emlak firmasının temsilciliği  ile profesyonel ve donanımlı başlamak, hızlı ve kesin başarı getirir.

Türkiye´de en kazançlı ve en hesaplı temsilcilik, Kaçmaz Emlak  temsilciliğidir; çünkü Türkiye´nin İnternet´te, ziyaretçisi ve müşteri sayısı en çok olan emlak firması, Kaçmaz Emlak olmasına rağmen, temsilcilik veren diğer firmalar gibi binlerce dolar katılım ücreti almıyor, aylık satışınızdan pay almıyor, ayda 300-500 dolar aidat almıyor; ayrıca Türkiye´de  henüz hiç bir emlak firmasının sahip olmadığı bir online emlak otomasyon programını temsilcilerine sunuyor. Böyle bir hizmet, Dünyada yok.   Türkiye´de ise yalnız Kaçmaz Emlak vermektedir.

Kaçmaz Emlak Temsilcilik
Kaçmaz Emlak Temsilcilik

Sayın temsilci adayımız, gördüğünüz gibi çok eşsiz bir temsilcilik almaktasınız. Kaçmaz Emlak günde 10.000 ziyaretçisi ile Türkiye´nin internet´te ziyaretçisi ve müşterisi en çok olan emlak firmasıdır. Kaynak: alexa.com Dolayısıyla çok doğru bir tercih yapmaktasınız. Zira sıradan bir temsilcilik almıyorsunuz bu nedenle sizi kutluyoruz.

Temsilcilerimize sunduğumuz hizmetler: web tabanlı online emlak otomasyon programı, web sitesi, ayda 50 adet SMS, reklam, eğitim ve portföy paylaşımı dahil, aylık sadece 100 TL. Sistem kullanım ücreti alınmaktadır.

Hedefimiz tüm il ve ilçelerimizde 1.500 adet Temsilcilik ile Türkiye´nin en büyük emlak zincirini oluşturmaktır. Bu dev Projede yerinizi alınız. KAÇMAZ  EMLAK

“Rızkın onda dokuzu ticarettedir.” ( Hazreti Muhammed)

“Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.” (Bernard Shaw)

Krizde “markalı emlak ofisi” nasıl açılır?

Emlak zincirleri küresel kriz sonrası “franchise” vererek büyümek isterken; kendi işinin patronu olmak isteyen girişimci adayları içinde “kurumsal emlakçılık” ciddi bir alternatif oalrak öne çıkıyor. Emlak zincirlerinin yöneticileri, “Son dönemlerde, özellikle beyaz yakalı olarak tabir edilen eğitimli işgücü ve şirketlerde üst düzey yöneticilik deneyimi olanlar kendi işlerini kurmaya yöneldi” şeklinde değerlendirmede bulunuyorlar.

“Hedefimiz 1500 ofise ulaşmak”

İstanbul Yakacık merkezli yaklaşık 20 yıllık emlakçı olan AZİZ KAÇMAZ´ ın kurduğu KAÇMAZ EMLAK ise 1.5 yılda 47 ofis sayısı ile ilginç bir büyüme hikayesine sahip… Aynı zamanda Genel Müdür olan Aziz Kaçmaz ´kriz döneminde, kendi işini kurmak isteyenler emlak zincirlerini tercih ediyor. İşini kaybetmiş, mevcut işini yürütemeyen ve bir arayış içinde olanlar az sermaye ile yapılan bir iş oduğu için emlakçılığı tercih ediyor´ diyor. Aziz Kaçmaz “biz giriş ücreti almıyoruz. Aylık 50 lira aidat alıyoruz.şu an 402 müracaat degerlendirme aşamasında 1.5 yılda 47 temsilcilik aldık. Gayemiz kısa süredeTürkiyenin degil, dünyanın sayılı emlk zinciri olmaktır. Bu hedef ugruna giriş aidatı bile almıyoruz. 1 – 1.5 sene içinde 40 – 50 temsilci almak büyük iş. Hedefimiz 1500 ofise ulaşmak” şeklinde açıklamada bulunuyor…
Hürriyet Emlak Dergisi 21.sayı Mayıs 2009 2009 mayıs’ta röportaj yapıldığında 47 temsilcimiz vardı, bugün 100 temsilcimiz var, her geçen gün büyüyoruz.)

Adres: Kaçmaz Emlak İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad. Mavibelde Sit. E-blok No:3   Kartal -İstanbul
Tel:  0216 475 07 36
PBX  0216 451 71 54
PBX kacmaz@kacmazemlak.com

Temsilcilik almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.  Not: formu doldurmakla herhangi bir yükümlülük altına girmeyeceksiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu