Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kadın Girişimcilere İş İmkanı Portakal Spor Bayilik (Franchise)

Kadın Girişimcilere İş İmkanı Portakal Spor Bayilik (Franchise)23 Bin TL Yatırım ile Spor Salonu Sahibi Olun! Spor Yapın ve Yaptırın

PORTAKAL SPOR FRANCHISE NEDİR?

Portakal Spor, hanımlara çok cazip ücretlerle kendi işini kurma olanağı sağlayan, spor salonu işletmeciliği sektöründe %100 yerli bir franchise (bayilik) sistemidir. Kadın girişimcileri desteklemeyi hedefleyen firmamız, aynı zamanda sporu kadınlarımız için lüks olmaktan çıkararak, her bütçeye uyan üyelik ücretleriyle ve Türkiye genelinde birçok noktada oluşturacağı bayilik (Franchise) ağı ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Portakal Spor Salonları, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimci kadınlara, franchise sistemiyle ve çok cazip yatırım maliyetleriyle iş kurma fırsatı sunmaktadır.Eğer isterlerse erkekler de bu işe yatırım yapabilirler. Üstelik Portakal Spor Salonu açmak için daha önce spor veya fitness eğitimi almış olmanız gerekmiyor.

Şubelerimiz, bizim yaptığımız her türlü reklam ve Ar-Ge çalışmalarından faydalanır, web sayfamızda şubelerimizin yeri hazırdır.Kendisine ayrılan yerde kendi salonundan görüntüler, haberler, etkinlikler ve hatta üye yorumlarını ekleyerek tanıtımlarını yapmış olurlar ve bunun için ayrıca bir bedel ödemezler.Kuruluş aşamasından başlayarak, sözleşmemizin devam ettiği süre boyunca sürekli olarak franchisee’lerimize her konuda destek vermekteyiz.Şubenizin açılışında sizin yanınızda mutlaka en az bir arkadaşımız bulunur, bilgi, tecrübe ve varlığıyla size destek verir. Şubeniz açılmadan önce, seçtiğiniz bölgede dağıtmak üzere bizim tarafımızdan 5.000 adet broşür bastırılır, tanıtımınız yapılır. Böylelikle ilk günden üye kaydetmeye başlarsınız. Şu anda geçerli olan kampanya kapsamında sadece 23.000 TL+KDV yatırım maliyetiyle bu işe başlayabilirsiniz. Ayrıca, bayilerimizden “reklam katkı payı” veya ciro üzerinden herhangi bir sürekli ödeme alınmayacaktır. İş Bankası ve Finansbank kredi kartlarına taksit yapılabilmektedir. İçinde bulunduğumuz günlerde, maliyet fiyatımızla franchise vererek, hem bütün kadınlara spor yaptırmayı, hem kadınlarımıza kendi işlerinin sahibi olma ve istihdam imkanı sağlayarak, tüm kadınlarımızın refah, sağlık ve mutluluk çıtalarını yükseltmeyi hedefledik.Çok kısa bir süre için geçerli olacak kampanyamızı kaçırmayın ve hayallerinizi daha fazla ertelemeyin.
Portakal ağacımızda bir portakal olarak yer almak, kendi işini kurmak isteyen, çalışan veya ev hanımı olan, belli bir eğitim düzeyine sahip, iletişim becerileri gelişmiş, sporun önemini bilen ve sporu Türk kadınları için yaygınlaştırmak adına bizimle beraber çalışmak isteyen, tabi ki bunları yaparken gelir elde etmek isteyen, girişimci ruhlu kadınlarımızı aramızda görmekten büyük keyif alacağız.

ÖDEDİĞİNİZ FRANCHISE BEDELİ NELERİ KAPSAR?

İsim hakkı, 9 adet hidrolik fitness aleti (ana istasyonlar), 9 adet egzersiz platformu (ara istasyonlar), bilgisayar programı, sizin ve personellerinizin eğitimi (4 günlük ücretsiz eğitimde işletmenizin kapısını açtığınız andan kapatacağınız ana kadar ihtiyaç duyacağınız bütün bilgilere sahip olarak işinizin başına geçmiş olmaktasınız), franchisee el kitabı, 5.000 adet tanıtım broşürü, vücut analiz cihazı, kullanılacak müzikler ve “bip” sesleri, reklam desteği, web sayfası, antetli üye takip formları ve her zaman kesintisiz destek…

  Oskar Pastacılık Franchise Veriyor

Genel reklam desteğimizin haricinde, size ve bölgenize özel tanıtım da yapmaktayız.Köşesinde ücretsiz deneme kuponu olan ve kuşe kağıda sizin için 5.000 adet broşür bastırılır. Deneme kuponu sayesinde hanımların salonunuzu görmesi ve sistemi bizzat deneyerek anlamaları sağlandığı için açılışınızın akabinde hızla üye kaydetmeye başlarsınız.

Çünkü Portakal Spor,

Hızlı Sonuç verir: Üyelerimiz, ilk 2 hafta içinde vücutlarındaki değişimi ve toparlanmayı fark ederler. Zaten her ay sonunda tekraranan ölçümlerin çıktısını alarak kendilerine verdiğimiz için somut olarak tüm verileri görmeleri de sağlanmaktadır.

Kısadır: 30 dakika gibi kısa bir sürede çok etkili olarak kalori yaktırır,

Hesaplıdır: Üyelik ücretlerimiz her bütçeye uygundur,

Hijyenik ve rahattır: Portakal spor salonları, hanımların kendilerini rahat ve huzurlu hissetikleri, hijyenik ve temiz mekanlardır,

Eğlencelidir: 30 sn de bir müzikle beraber duyulan “bip” sesi ile yapılan egzersizi sıkıcılıktan ve monotoluktan çıkararak çok eğlenceli bir aktiviteye dönüştürür.

SALON VE SEÇİLECEK BÖLGE KRİTERLERİ NEDİR?

Spor salonu için minimum 100-120 metrekarelik bir mekan gerekmektedir. Bunun 40-50 metrekaresi egzersiz salonu, minimum 10-12 metrekaresi soyunma odası, 2 adet duş, 1 adet tuvalet, 15 metrekaresi vitamin bar ve dinlenme bölümü, kalan alan müşteri karşılama için ayrılmalıdır.

Düz ayak bir işyeri, müstakil bir yapı, giriş altı yarı bodrum veya apartman sakinlerinden muvaffakat yazısı almanız halinde ve belediyenizin giriş kat dairelere iş yeri ruhsatı verdiği bölgelerde apartman dairesi mekan olarak seçilebilir. Tavan yüksekliğinin 2.40 mt den az olmaması gerekmektedir. Bölge seçimi yaparken, ana caddeye çıkan bağlantı yolları üzerinde olmasına, konum itibariyle hanımların güzergahları üzerinde kalan (semt okulu, kreşler, alışveriş merkezleri, pazar yeri, büyük marketler, kuaför salonları civarında) bölgelerde olmasına özen gösterilmeli.Böylece tanıtım, reklam ve duyuru için fazla bir çaba sarf etmeden hedef kitlenizin sizi kolayca fark etmesini sağlamış olursunuz.

MERKEZ:

Adres:
Ispartakule Seyhan Cad. Berit 2 Villa 6 Bahçeşehir / İSTANBUL

Tel : 0 212 669 80 71 (PBX)
Faks : 0 212 669 80 72
Web : portakalspor.com.tr
E- Mail:
info@portakalspor.com.tr
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir