Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Kauçuk kaplar, kalan yiyecekleri çok daha uzun ve taze tutabiliyor

Kauçuk kaplar, kalan yiyecekleri çok daha uzun ve taze tutabiliyorKauçuk kaplar, kalan yiyecekleri çok daha uzun ve taze tutabiliyor.
Tam yenmemiş meyve ve sebzeler için tasarlanan Food Huggers, ürünleri daha uzun süre taze tutmak için kauçuk conta kullanıyor.

Pressed Juices gibi abonelik servisleri, mutfakta sürekli taze yiyecek ve içecek bulunduğundan emin olmanın tek yolu gibi gözüküyor. Fakat bu servisler, bazı ev sahipleri için pahalı olabilir ve fazla yiyecekleri saklamayı teşvik etmiyorlar. Tam yenmemiş meyve ve sebzeler için tasarlanan Food Huggers, ürünleri daha uzun süre taze tutmak için kauçuk conta kullanıyor.

foodhuggers
Atmaya kıyamadığımız ev yemeklerinde kullandığımız malzemeler, ne yazıkki zaman geçtikçe o eski tadını vermemeye ve çürümeye başlamadan önceki o güzel görünüşlerini koruyamamaya başlıyor. Food Huggers, içine konulan doğranmış, kesilmiş ya da ısırılmış sebze ve meyveleri korumayı başarabiliyor. Yiyeceğin etli kısmını açıkta bırakmaktansa, bu kaplar, yiyeceklerinizi korumak için oldukça esnek ve hafif bir tasarıma sahipler. Ayrıca korunmayan kısımlarda kullanılan kauçuk conta, ekstra bir koruma sağlıyor. Food Huggers, elastik olduğundan dolayı çeşitli boyutlarda bulunabiliyor. Böylece biberden avokadoya kadar bir çok sebze ve meyvenin şekline uyum sağlayabiliyor. Ürünler, kullanıcıların saklamak istedikleri yiyeceklere en uygun olanının seçmeleri için parlak bir şekilde renklendirilmiş. Bu renkler ayrıca ürüne şık bir hava katmış.

Bu zamana kadar $180,000’dan fazla kar yapan ve Kickstarter’da $26,000’lık satış hedefini çoktan deviren bu ürünün ön sipariş fiyatı sadece $19. Denemeye değer.

Website: www.foodhuggers.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Geleceğin İş Fikirleri Kodlama Eğitimlerinden ÇıkacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir