Gıda ve Restoran Bayilikleri

Keşanlı Enver Usta Satır Et

Keşanlı Enver Usta Satır Et

Yılların ustalığını lezzetleri ile birleştiren Keşanlı Enver Usta Satır Et, Ciğer Izgara, Pirzola, Tavuk Satır, Sebzeli Tavuk Satır, Kelle Kapama, Köy Eriştesi gibi lezzetlerin seçkin tatlarını sunuyor. İstanbul’un batısında Beylikdüzü’nde açılan Keşanlı Enver Usta Satır Et, Keşan’ın meşhur lezzeti Satır Et’i artık yeni şubesinde İstanbulluların beğenisine sunuyor.

İstanbul’un yeni çekim merkezi Beylikdüzü E-5 üzerinde yer alan Keşanlı Enver Usta Satır Et, merkezi lokasyonu, ücretsiz vale hizmeti ve tüm misafirleri için en ince detayına kadar düşünülmüş konsepti ile size yepyeni bir anlayışla hizmet veriyor. Bu çok özel restoranda her şey misafirlerin rahat edilmesi için düşünülmüş.

Et’e getirdiği klasik yorum ile Satır Et’i yaratan Enver Usta özenle seçilen Trakya’nın kuzularını çok özel işlemlerden geçirerek deneyimi ile harmanlayıp seçkin misafirlerine sunuyor.

Keşanlı Enver Usta Satır Et, et konusundaki uzmanlığını mönülerinde yer alan yemek çeşitleri ile de sizlere sunuyor, daha önce hiç böylesini yemediğiniz ciğer ızgara, 18 çeşit mezesi ve mükemmel terbiyesi ile pirzolası, özel olarak hazırlanan Kelle kapaması ile de gerçek bir lezzet keyfi sunuyor.

İş yemekleri, butik toplantı yemekleriniz ve misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Keşanlı Enver Usta Satır Et Havalimanına 17 km, Tem otoyoluna 5 km’lik mesafesi ile E-5 üzerinde sizleri bekliyor.

‘ Lezzetini Tescilleyen Marka ‘
‘Enver Usta Satır Et ‘ tam bir tecrübe ve lezzet mekânı aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, keyifli zamanlar geçirmeniz için hizmet veren Keşanlı Enver Usta Satır Et ferah mimarisi, organik mezeleri ve köy yoğurdu gibi ürünleri ile size doğal lezzetlerin farkını sunacak. Mekânın en favori yemeklerinden Satır Et tadını unutamayacağınız yeni alışkanlığınız olacak.

Enver Usta Satır Et İstanbul Beylikdüzü mevkiinde E-5 üzerinde sizleri bekliyor…
Ayrıntılı Bilgi İçin: www.enverusta.com 0 212 852 85 35

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu