Gıda ve Restoran Bayilikleri

Ziya Şark Sofrası Restoran Bayiliği

Restoran açmak için Ziya şark sofrasının bayiliğini almak çok doğru bir karardır.Ahmet BİNGÖL / Ziya Şark Sofrası Restoranları Kurucusu ve Sahibi
“Sıra gecelerimiz çok tutuldu”

Türkiye’de her şey biter, ama kebap bitmez. Ciğer kebabı, gündüz de yenir öğlen de yenir, gece de yenir. Örneğin, döner sabah yenilmez ama akşam yenir. Ancak kebap öyle değil. Biz elimizden geldiğince kebabın en iyisi olması için uğraşıyoruz. Kebap, Türk mutfağının vazgeçilmezi ve ölmeyecek bir lezzeti. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır derler, kebap restoranları da o misal… Ustası Mardin ya da Şanlıurfa olsun fark etmez.

Önemli olan ustalığı ve lezzeti. Etlerimiz Balıkesir Trakya Bölgesi’nden geliyor. En lezzetli etleri orada bulabiliyoruz. Yakın zamanda bir şube açma planımız bulunmuyor. Bu ekonomik şartlarda durum ne gösterecek belli değil. Olan restoranlarımızın en iyi kalitede hizmet vermesi için çabalıyoruz. Bununla beraber yaptığımız sıra gecelerine de yoğun talep alıyoruz; her Cuma İstanbul Florya şubemizde düzenliyoruz.

Şanlıurfa’nın yöresel kebaplarını, müziklerini aileler ile buluşturuyoruz. Bayilik konusunda ise markamız adına yatırımcılardan belirli miktarda isim hakkı talep ediyoruz. Cirodan da yüzde 3+KDV bedelimiz bulunuyor.

Ziya Şark Sofrası
Ziya Şark Sofrası Restoran Bayiliği

Ziya Şark Sofrası ve Franchise

ZİYA ŞARK SOFRASI olarak beklentilerinize ve bütçelerinize göre farklı yatırım seçenekleri sunarak girişiminiz için en doğru aşamayı atmanıza yardımcı oluyoruz.

Franchise Nedir?

Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ortaklığıdır.

Franchise Sisteminin Franchise Açısından Yararları Nelerdir?

 • Daha önce denenmiş, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile birlikte, işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanmak mümkün olmaktadır.
 • Marka ile birlikte ulusal veya uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır.
 • Franchise veren işletme tarafından, franchise alan işletmeye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır.
 • Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında franchise veren işletmenin tekniklerinden yararlanılmaktadır.
 • Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır.
 • Ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir.
 • Franchise veren işletmenin mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır.
 • Franchise veren işletmenin sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çabalarından yararlanılmaktadır.
 • İşletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel tekniklerin kullanılması mümkün olmaktadır.
 • Kuruluş aşamasında leasing vb. kaynaklardan fnansal destek sağlanması mümkün olmaktadır.
 • Reklam ve tanıtım giderlerinden tasarruf sağlanmaktadır.
 • Franchise sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak, kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır.
 • Franchise veren işletmeye yapılan ödemeler, başlangıçta, yeni bir işin ön yatırımından daha fazla olmasına rağmen, denenmemiş bir iş için yapılacak hata bedellerinin toplamından azdır.
 • İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve stoklama fonksiyonları mümkün olmaktadır.
Restoran açmak için mutlaka inceleyin: Gıda ve Restoran Bayilikleri

SORULARINIZ İÇİN:

Detaylı bilgi için 444 94 92 numaralı telefondan Franchise Departmanını arayabilirsiniz. ZİYA ŞARK SOFRASI Franchising sistemine göstermiş olduğunuz ilgiye tekrar teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
ZİYA ŞARK SOFRASI | Kebap Denilince!.. ziyasark@ziyasark.com.tr

Franchise başvuru formu indir

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu