Gıda ve Restoran Bayilikleri

Keskinoğlu, Tavvuk Restoranları İçin Franchise Veriyor

Keskinoğlu, restoran açacak girişimcilere tavvuk restoran bayiliği veriyor.

Keskinoğlu, kendisi açtığı beş Tavvuk restoranından sonra ilk franchise’ını İstanbul Sarıyer’e verdi. 35 bin Euro franchise bedeli alınan ‘Tavvuk’ restoranlarının 2013 yılnıda 20 şubeye ulaştırılması hedefleniyor.

Keskinoğlu, Tavvuk restoranlar zincirini 2013’de 20 mağazaya ulaştıracak. Uluslararası bir marka yaratma misyonuyla yola çıktıklarını belirten Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kumlu Üyesi ve Pazarlama Grup Başkanı Keskin Keskinoğlu, 2.5 yıldır Tavvuk için 500’ün üzerinde franchise talebi aldıklarını, ancak markanın oturması ve yatırımcıya daha karlı bir işletme sunabilmek için beklediklerini ifade ediyor, ilk franchise şubesini Sarıyer’de açan marka, Türkiye genelinde franchise vererek büyüyecek.

100 m2’lik bir Tavvuk restoranın ilk yatırım maliyeti oıtalama 300 bin TL, franchise bedeli de 35 bin Euro. Franchise sahibi aynca aylık net ciro üzerinden yüzde 4 royalty ve yüzde 1 reklam bedeli ödeyecek.

20 ŞUBE HEDEFİ

Keskinoğlu, ilk restoranlarını 2010 yılında açtıklarında, tüketici beklentilerini ve sektörü anlamak için ağır ama istikrarlı adımlarla ilerlemek gibi bir strateji belirlediklerini dile getiriyor. Keskinoğlu, iki yılda 4 milyon dolarlık bir yatırım yaparak, alt yapı çalışmalarını tamamladıklarını ve franchise sürecini hızlandırdıklarını vurguluyor.

Var olan beş mağazaya ek olarak önümüzdeki iki ay içerisinde, dört şube daha açacaklarını ve 2015 yılında toplam 100 mağazaya ulaşacaklarını ifade ediyor. Keskinoğlu, “Franchise için İstanbul’da öncelik verdiğimiz bölgeler, Beşiktaş, Bağdat Caddesi, Kadıköy, Bakırköy, Taksim İstiklal Caddesi, Gaziosmanpaşa, Avcılar, Maltepe ve Pendik. Diğer iller ise Ankara, Bursa, İzmir, İzmit, Antalya, Konya, Adana, Antep, Tokat, Kırıkkale ve Antakya. 2013’te toplam 20 şubeye ulaşacağız” diyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, İzmit, Antalya, Konya, Adana, Antep, Tokat, Kırıkkale ve Antakya.
İlk sermaye: 100 m2 lik bir Tavvuk restoranın ilk yatırım maliyeti ortalama 300 bin TL, franchise bedeli de 35 bin Euro.
Bayilerde aranan özellikler: işinin başında durabilecek girişimciler.
Başvuru için: 021221687 16

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu