Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / KeyMe İle Anahtarını Kaybedenlere Çözüm

KeyMe İle Anahtarını Kaybedenlere ÇözümLockitron ile birlikte herhangi bir fiziksel anahtara ihtiyacımız olmadan akıllı telefonlarımız ile evlerimizi kilitleyip açabiliyorduk. Bir düşünün peki, ya telefonunuzu kaybederseniz ne olacak? İşte KeyMe girişimi de bu sıkıntının önüne geçebilmek ve insanlara yeni bir yöntem sunabilmek için hazırlanmış bir girişimdir. KeyMe sizin anahtarınızın şeklini bir bulut sunucuya kopyalıyor.

keyme
New York City etrafında şuanda 7-Eleven etrafında bulunan bu KeyMe araçları ile anahtarınızı normal bir delikten sokarak anahtarınızın verilerinin dijital ortama aktarılabilmesini sağlıyorsunuz. Bundan sonra ise dilerseniz 3.49 USD vererek anahtarınızı orada kopyalayabilir ya da kendinize bir KeyMe hesabı açarak e-mail adresiniz ve parmak izinizi belirleyebilirsiniz. Herhangi bir şekilde eğer anahtarınızı aniden kaybederseniz çözümü oldukça basit olacaktır. Tek yapmanız gereken 7-Eleven yakınında ki KeyMe’ye gitmek ve 19.99 USD bedel ile birlikte yeni bir anahtarın sahibi olmak. Dilerseniz anahtarınızı normal bir anahtar olarak alabileceğiniz gibi ayrıca dilerseniz de KeyMe tasarımlarından biri şeklinde alabilirsiniz.

Bu çalışma ev sahiplerini kalabilecekleri istenmeyen durumlardan kurtarabilir. Ya da daha başka birçok amaç ile birlikte de kullanabilir. Eğer gece 5’de dışarıda kalırsanız KeyMe gibi bir çilingir bulabilir misiniz?

ürüne ait websitesi : www.keyme.net

kaynak : www.myfikirler.com

  Mavi Yengeç Yetiştiriciliği Yapmak KazandırıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir