Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Kahve Kafe Bayilikleri / Kids Park Cafe Franchise Veriyor

Kids Park Cafe Franchise VeriyorKids Park Cafe, Kids Park Cafe Franchise, Kids Park Cafe Franchis Sistemi, Kids Park Cafe Franchise Şartları, Kids Park Cafe Bayilik

Çocuğunuzla güzel bir yerlere gitmek Onunla hoş bir vakit mi geçirmek istiyorsunuz.. Yada o oyun oynarken onu seyretmek mi.. Yoksa doğum günü veya hep birlikte bir eğlence partisi mi düzenlemek istiyorsunuz.. Şöyle de olabilir, siz arkadaşlarınızla kahvenizi yudumlarken çocuklarınızın çeşitli aktivitelerini mi izlemek istiyorsunuz.. Bizce siz çocuğunuzla baş başa kalıp onun ençok sevdiği yiyecekler ile oyun oynarken mutluluğunu izlemek istiyorsunuz.. Kids Park Cafe bu anlayış içerisinde sizlerin beğenisine sunulmuştur,

Merkezi Japonyada oluşan ve Kore den Amerika’ya kadar uzanan Kids Park Cafe nin muhteşem dekorasyonu ile çocuğunuzun sevdiği tüm oyuncakları ve yiyecekleri sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.. Kids Park Cafe çok kısa bir süre içinde çeşitli merkezlerde özenle seçilmiş mobilya, oyuncak, organik yiyecek ve malzemeleri ile sizlere hizmet vermeye başlayacaktır, Kids Park&Cafe çalışanları olarak tüm bunlara tek noktada ” Kids Park&Cafe” mizde çözüm ürettik.. Tesislerimizde Mutlu olmanız bizim mutluluğumuzu arttıracaktır..
Kids Park & Cafe franchise sistemi ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu franchise sistemi ile kendi kendinizin patronu olmak için başlamanız gereken tüm ayrıntılar sizlere detaylı olarak aktarılacaktır. Amacımız, Kids Park Cafe‘yi beklentilerin üzerine çıkarmak yaygınlaştırmak ve hayal ettiğiniz işletmenize kavuşmanızı sağlamaktır.

Kids Park & Cafe ‘nin kuruluşundan önce yapılan araştırma anketleri bizlere işletmemizin çok kısa süre içinde çok daha iyi konumlara gelebileceğinin sinyallerini vermektedir.

Kids Park&Cafe franchise Başvurularınız KPC ekipleri tarafından titizlikle incelenecek ve sizlere geri dönüş yapılacaktır,

Markamızın ve İşletmemizin kısa zaman içerisinde ilgi görmesi ve özellikle çocuklu ailelerin konuya pozitif yaklaşımları sevindiricidir, bizler bu başarının temelinde işimize olan inancımızı ve çalışanlarımızın desteğinin yer aldığını söyleyebiliriz.

  Tarihi Beyoğlu Kurukahvecisi Franchise Veriyor

KPC ile Franchise anlaşması yapmak için öncelikle kids@kidsparkcafe.com e-posta adresi iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Projenizi hayata geçireceğiniz bu yolculukta size yardımcı olmaktan büyük zevk duyacağız.

Franchising ve Bayilik ile ilgili tüm yazışmalarınızı aşağıdaki e-posta adresinden yapabilirsiniz..

KIDS PARK&CAFE
kids@kidsparkcafe.com
info@kidsparkcafe.com

KIDS MARKET
info@happykidsmarket.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Gloria Jean’s Coffees Franchise

GLORIA JEAN’S COFFEES 100 şubeye ulaşmak istiyor 1979 yılında Amerika Chicago’da kurulan Gloria Jean’s Coffees, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir