Kahve Kafe Bayilikleri

Cafe İtaliano Franchise Sistemi İle Şubeleşecek

Cafe /Restoran Konsepti

Türkiye’nin İlk Cafe /Restoran Konsepti Önlü Harvard Cafe’nin Kurucusu Oğuz ŞENOL: İtalyan lezzetlerini İtalya ortamındaki ev sıcaklığında, Türk servis ve misafirperverliği ile birleştiren bir atmosferde sunan Cafe İtaliano, franchise sistemi ile 3 yıl içinde 50 şubeye ulaşmayı hedefliyor…

Firmanın, cafe/restoran sektöründe 1995 senesinden beri 24 senedir kazandığı tecrübeler doğrultusunda, oluşturdukları markalardan Cafe İtaliano için zamanın doğru olduğunu düşünerek markayı, tecrübeyi ve uzun zaman çalışarak kurdukları sistemi paylaşma kararı aldıklarını belirten Şenol,” Asıl çıkış noktamız yaşanılan ekonomik krizdir. Diyeceksiniz ki tersi olmalı, ancak günlük nakit ile sirküle olan ve sektörde yatırımcının az bir yatırımla, misafirin çok uygun fiyat ile çıkabileceği, dekorasyonuyla, hizmetiyle, 4/4 lük kazandıran bir sektör boşluğu olduğunu gördük. Ve tüm sistemi yatırım giderinden, gelir marjından, kira ve^alışan sayısından tutunda menü içeriği ve food cost (yiyecek maliyetine) kadar bu kriz ortamına en uygun projeyi Cafe İtaliano franchise sistemi altında birleştirdik”dedi.

Cafe İtaliano

Franchise sisteminde ilk şart doğru yatırımcı ve doğru lokasyon Franchise sisteminin işleyebilmesi için öncelikle uygun bir çalışma partneri ile doğru bir lokasyon olması gerektiğini vurgulayan Şenol;” Başvuruları hem finansal hem göz önünde bulundurduğumuz bazı kriterlerden geçirerek 2.ci görüşmemize olumlu ya da olumsuz cevap ile yaklaşıyoruz. Amacımız sürekli her iki tarafında kazan kazan modeli ile belli bir aile ortamı sıcaklığında başarılı bir şekilde çalışabilmesini sağlamaktır.”diyor.

Bu model ile yatırımcımıza yüksek kâr sunuyoruz

Adını ‘düşeş formülü’ koydukları modelden bahseden Şenol;”Bu Cafe İtaliano yatırımcımız için en net formül ve tariftir: Lezzet + Fiyat Avantajı -ı-Düşük Maliyet + Düşük Risk (Yatırım) + Yüksek Kar marjı + En hızlı yatırımın geri dönüşü = Cafe İtaliano. Bu model ile yatırımcımıza yüksek kâr sunuyoruz. Biz karşılıklı kazanabileceğimiz, birlikte büyüyeceğiz bir sistem oluşturduk”dedi.

Şeffaflık en büyük farkımız

Son olarak Şeffaflık ilkesine önem verdiklerine dikkat çeken Şenol;” Bildiğim kadarıyla bizim gibi info kitapçığında tahmini aylık mizan vererek kâr/zarartablosu çıkaran ve bunu paylaşan yok. Bugüne kadar iş birliği yaptığımız ve hala devam ettiğimiz yatırımcılarımızın ve yeni iş ortağımız olacak yatırımcı adaylarımızın bizi değerlendirmesi bizim için çok önemli. Başka en önemli farkımız aylık mizan verilerinde de gözükeceği gibi %24 kâr marjı ile yatırım geri dönüş süresi 15 -18 aydır. Bu bizim cafe-restoran sektöründe çok çok iyi bir süredir.

Ayrıca A dan Z ye anahtar teslim dükkan yapılması ve bunun her harcamasının kendimizce hiç kâr edilmeden en uygun şekilde yapılması, en tecrübeli eğitmenler tarafından sürekli eğitimler ve süreç içerisinde aylık kontroller yapılmasını da saymalıyız. Bir başka en önemli farkımız ise tam 24 senelik sektör tecrübemizdir” dedi.

Cafe İtaliano İletişim

http://www.cafeitaliano.com.tr/franchise/

Kahve cafe bayilikleri sayfalarımızı da mutlaka gözden geçirin.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu