Anasayfa / Bayilik ve Franchise / Kırtasiye Bayiliği Veren Firmalar

Kırtasiye Bayiliği Veren FirmalarUcuz, kalitesiz, sağlıksız ürün imajından kurtulan kırtasiye sektörü, yıllık yüzde 10 büyüme oranı ve ihracat atağıyla dikkat çekiyor. Sektörün belli başlı üreticileri yeni mağazalar ve toptan bayilik sistemiyle satış kanallarını artırıyor. İşte bayilik şartları…

TÜRKİYE kırtasiye ve ofis ürünleri pazan oldukça dinamik bir sektör. Sektör bir süredir yıllık yüzde 10’luk büyüme trendi yakaladı. Sektörün ihracatı ise 5 milyar dolara yükseldi. Okul öncesi eğitimin yaygınlaşması, sağlığa zararlı olduğu belirtilen ürünlerin sayılarının azalması gibi etkenler sektörü olumlu yönde etkiliyor. Büyük ölçekli ithalatçı fiımalar sürekli pazara yeni ürünler sunuyor. Yerli üreticilerin birçoğu üretim kapasitesini artırdı. Aralarında yeni üretim tesisi kuranlar da var. Özetle kırtasiye ürünleri ithalatçılarının da üreticilerinin de yüzü gülüyor. Şirketler gelişen pazarda daha fazla pay kapmak için yeni satış noktalan oluşturuyor. Büyük çoğunluğu toptan satış yapan bayilikler oluşturan şirketlerin büyüme planlarını araştırdık.
kirtasiye bayilik

GÜLPAŞ KIRTASİYE
Sümen takımları

Gülpaş Kırtasiye İstanbul Topkapı’daki üretim tesisinde Gazelle markasıyla blok not ve defter, Gülpaş Gazelle markasıyla sümen takımları üretiyor. Şirketin ürün gamında resim defterinden senet defterine, imza dosyalarından ticari fihristlere kadar birçok farklı ürün bulunuyor.

Gülpaş Kırtasiye

Firmanın ortaklarından Adnan Ceyhan, “Yeni bayilikler için kırtasiye sektöründe deneyimli firmalar arıyoruz” diyor. Pazarlama Müdürü Caner Baskın ise, “Şimdilik 40 bayi ile hizmet veriyoruz. 2015’te bu rakamı artıracağız” diyor.

Telefon: 0212 510 02 58
Web: gulpaskirtasiye.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir