Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Kişiye Özel Hale Getirme Niş İş Fikirleri

Kişiye Özel Hale Getirme Niş İş Fikirleriİş Fikri: “Gravanity” (Kişiye Özel Hale Getirme) Yöntemiyle Hazırlanan Ürünler

Genel Bakış:

Gravanity, standart bir ürünü kişiye özel hale getirmek yoluyla müşteri için daha özel, duygulara hitap eden ve cazip kılmaktır. İnternetin yarattığı imkanlar sayesinde ortaya çıkan bu kavram geliştirilmeye açıktır ve niş bir ürün yaratmanız için de mükemmel bir kaynaktır.

İhtiyaçlar:

Yaratıcı, geliştirilmeye açık bir fikir bulmanız ve ürünü internet aracılığıyla üretecek ve satacaksanız altyapısı iyi olan bir web sayfası kurmanız gerekir.

Başarı İçin İpuçları:

Başarı için aşağıdaki örneklere göz atmanızda hatta kendinizin de aşağıdakilere benzer global gravanity örnekleri bulmanızda fayda var. Çünkü bu tip bir girişimde başarı için yaratıcı fikir en önemli unsurdur ve örnekler size bu açıdan vizyon kazandıracaktır. VoicePrints adlı girişim, iyi gravanity örneklerinden biridir. Bir insan sesinin eşsizliğini görsel bir sanat eserine çevirmek ve böylece onu ölümsüzleştirmek fikriyle üretilen VoicePrints tabloları tamamen internetin imkanlarıyla ortaya çıkmış bir üründür.
Müşteri, spariş edeceği tablo için öncelikle renk ve boyut seçimi yapar. Ardından ses yüklerler ve bu sesler sadece bir kişinin sesi olmak zorunda da değildir. Ses kaydının 1-5 sözcükten oluşması sesin görselleştirilmesi için yeterlidir. Bir bebeğin ilk sözcükleri, bir takımdaki oyuncuların zafer çığlıkları hatta köpek havlamasına ait bir tablo bile VoicePrint’ten spariş edilmiştir. Yine Flattenme de harika bir misyona sahip gravanity girişimlerinden biridir. Flattenme sitesine girip fotoğraf yükleyerek, çocuğunuza sizin de hem fotoğraf hem de isimlerinizle içinde olabileceğiniz bir hikaye kitabı hediye edebilirsiniz. Son derece kişiselleştirilmiş bu ürünün çocuklara kitap okumayı ne denli sevdirebileceğini bir düşünün!

Yatırım Yapılacak En İyi İş Fikirleri

  Üniversiteler artık girişimcilik merkezi haline geliyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir