Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Kişiye Özel Kahve Aroması İş Fikri

Kişiye Özel Kahve Aroması İş FikriOnline Kahve Servisi İş Fikri

Genel Bakış:

EightPointNine isimli İngiliz şirketi tüketicilerine, kahve aromalarını kendi özel tercihleri doğrultusunda  harmanlayarak spariş verebilme ve kapılarına teslim alabilme imkanı yaratıyor.
EightPointNine, market raflarındaki standardize edilmiş kahve aromalarına alternatif olarak oldukça niş bir ürün keşfetmiştir.
Kişiye özel hale getirilen ve kapıya teslim edilen bir ürünün tüketici açısından cazibesi büyüktür. Kültürler ve gelenekler dünyanın her tarafında farklılık gösterebilir ama dünyanın pek çok yerinde kahve çok sevilen ve sürekli tüketilen bir içecektir.

İhtiyaçlar:

Spariş sistemi için güçlü bir online altyapı kurmanız gerekmektedir. Ayrıca ürün teslimatı için hesaplı bir kargo çözümü araştırın.

Başarı İçin İpuçları:

Bu iş fikrini yaşadığınız bölgenin kültürüne adapte edebilir hatta başka versiyonlarını da hayal edebilirsiniz. Örneğin ülkemizde Türk kahvesinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Ve siz Türk kahvesinin yanı sıra “kendi kendine fal bakma” kitabı ya da online fal hizmeti hediye etmek gibi ilgi çekici, esprili promosyonlar ekleyebilirsiniz.

Makale : Ece Burgaz

  Girişimci Fikir ProjeleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir