Anasayfa / İş Fikirleri / Kişiye Özel Kahve Aroması İş Fikri

Kişiye Özel Kahve Aroması İş Fikri
Kişiye Özel Kahve Aroması İş Fikri, Online Kahve Servisi İş Fikri

Genel Bakış:

EightPointNine isimli İngiliz şirketi tüketicilerine, kahve aromalarını kendi özel tercihleri doğrultusunda  harmanlayarak spariş verebilme ve kapılarına teslim alabilme imkanı yaratıyor.
EightPointNine, market raflarındaki standardize edilmiş kahve aromalarına alternatif olarak oldukça niş bir ürün keşfetmiştir.
Kişiye özel hale getirilen ve kapıya teslim edilen bir ürünün tüketici açısından cazibesi büyüktür. Kültürler ve gelenekler dünyanın her tarafında farklılık gösterebilir ama dünyanın pek çok yerinde kahve çok sevilen ve sürekli tüketilen bir içecektir.İhtiyaçlar:

Spariş sistemi için güçlü bir online altyapı kurmanız gerekmektedir. Ayrıca ürün teslimatı için hesaplı bir kargo çözümü araştırın.

Başarı İçin İpuçları:

Bu iş fikrini yaşadığınız bölgenin kültürüne adapte edebilir hatta başka versiyonlarını da hayal edebilirsiniz. Örneğin ülkemizde Türk kahvesinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Ve siz Türk kahvesinin yanı sıra “kendi kendine fal bakma” kitabı ya da online fal hizmeti hediye etmek gibi ilgi çekici, esprili promosyonlar ekleyebilirsiniz.

Makale : Ece Burgaz  Kaynak Link : frasb


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir