İş Fikirleri

Kişiye Özel Ürün Tasarlama İş Fikri

Kişiye Özel Ürün Tasarlama İş Fikri, Kişiselleştirilebilir İş Fikirleri

Günümüzde artık girişmciler yeni iş fikirleri ortaya koyarak aynı ürünü farklı biçimlerde pazarlayarak kendilerine kitle yakalamayı hedefliyor. Bu konuda başarılı girişimler olduğunu biliyoruz. Özellikle kendi tişörtünü tasarlayabildiğin ortamlar ve Laptop’ un arkasına kendinizin tasarlayabildiği platformlar gayet başarılı örnekler sergiledi. İş fikrimizde buna benziyor kişiye özel deniz şortu.
İş fikrinin bu sezon için geç kaldığı söylenebilir fakat bu oluşumu yeni yakalamış bulunuyoruz. Yeterli biçimde araştırma yapmak ve hazırlıklarını önümüzdeki seneye düşünen girişimciler için yine geçerliliği olan bir iş fikri.

Aşağıda linkini vermiş olduğumuz web sitesine girerek gerek düz desene gerek farklı desenlere sahip farklı beden ve boylardaki şortlardan istediğinizi seçip istediğiniz gibi baskı yaptırılmasını sağlayabiliyorsunuz. Hazırlanan şortun fiyatı talep edilen baskı ve desene kullanılan renklere göre farklılık gösteriyor. Deseni bitirdikten sonra ödemeyi yapıyor ve kapınıza gelmesini bekliyorsunuz.

Türkiye’ de benzer birçok girişim başarılı oldu. Niş bir alanda kendini göstermek isteyen girişimcilere göre.

www.shortomatic.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu