Reklamlar-Reklamcılık

Kıvanç Tatlıtuğ Magnum Reklamı

Magnum’un bu sezonki promosyon kampanyası çalışmaları için anlaştığı başarılı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı reklam filmi ekranlarda! Her yıl oldukça dikkat çekici ve birbirinden değerli hediyeler veren Magnum, bu yıl Aston Martin V8 Vantage S Coupe verdiği kampanyanın reklam filmi için dikkat çekici ve iddialı bir senaryo hazırladı.

Senaryo, Ömer Faruk Sorak tarafından kameraya alındı ve reklam filminde Kıvanç Tatlıtuğ’a Fransız model Florence Eugene eşlik ediyor. Merakla beklenen reklam filmi, televizyondan önce dijital platformlarda gösterime girdi ve beş gün içindeki izlenme sayısı 1 milyonu aştı.

Reklam filminin ilk karelerinde Aston Martin’i sürmekte olan Kıvanç Tatlıtuğ’u direksiyon başında görüyoruz. Tatlıtuğ, yolda kendini durdurmak isteyen bir Magnum kadınıyla (Florence Eugene) karşılaşıyor ve otomobilden iniyor. Kadının kendisiyle fotoğraf çektirmek istediğini düşünen Kıvanç Tatlıtuğ, aslında kadının ve yanına çağırdığı arkadaşlarının Aston Martin’le fotoğraf çekilmek istediğini fark edince oldukça şaşırıyor. Reklam filmi, Kıvanç Tatlıtuğ’un Magnum kadınlarının fotoğrafını çekmesiyle sona eriyor.

Künye
Reklam ajansı: Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi
Yaratıcı yönetmen: Kerem Kanık, Cem Akar
Yaratıcı grup: Emre Gökdemir, Özgür Akpınar, Bora Adalı
Müşteri ilişkileri grubu: Ayse Evin, Rengin Sözeri, Sedef Türkay
Ajans prodüktörü: Elif Binay
Yapım şirketi: Böcek Yapım, Tolga Baysal, Oğuz Peri
Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Medya ajansı: Mindshare
Medya planlamacı: Mindshare
Kullanılan mecralar: TV, Dijital, Basın

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu