İş Fikirleri ve İş Kurmak

Kıyafet Tasarlama İş Fikirleri

Kendi Tasarımlarınızı Oluşturabileceğiniz İş Fikri

Birçok kişiden duymuşuzdur. Ben olsaydım daha iyisini yapardım gibi. Veya hiçbir şeyi beğenmeyenlerimizde vardır. Peki bu durumun sebebi nedir? İş fikrimiz dolayısıyla en iyisi tekstilden örnek verelim. Şimdi birçok marka ve birçok mağaza müşterilere sınırsız seçenekler sunuyor. Fakat bazıları o kadar farklı giyinmeyi seviyor ki bu tasarımlar bile yetmiyor.

Bu durumda şu karşımıza çıkıyor. Belki kişi yaratıcı ama bunu sergileyebileceği bir ortam yok veya bu platformdan haberi yok Belki kendisi de önemli bir tasarımcı olabilir. İş fikrimizde tam olarak bu noktada devreye giriyor. Kişilerin kendi markalarını ve tarzlarını yaratmasını sağlıyor ve iş fikrini hayata geçiren girişimcisine de önemli bir fırsat sunabiliyor.

Aşağıda yer verdiğim linkten girişim ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz fakat öncelikle bu konuda neler yapılabileceğini size aktaralım.

Kişilerin kendi tasarımlarını size göndermeleri ve bu tasarımları sergileyerek satış gerçekleşmesi sonucu tasarımcıyla yapacağınız sözleşmeye istinaden belirli bir oranda komisyon alarak veya vererek kazanabilirsiniz. Ayrıca belirli bir ürün segmentinde gerçekten farklı bir stil yakalamış ve kitle oluşturmuş olan markaların büyük perakende zincirleriyle görüşerek satışını mağazalardan da yapabilirsiniz. Artık bu markalar sadece kendi ürünlerini değil kendi kreasyonu ile örtüşecek markalara da bünyelerinde yer veriyorlar.

İş fikri hakkında detaylı bilgiyi www.blank-label.com linkinden ulaşabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu