Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Klasik Otomobil Tutkunlarının “Yaza Merhaba” Partisi WOW İstanbulda Buluşuyor

Klasik Otomobil Tutkunlarının “Yaza Merhaba” Partisi WOW İstanbulda BuluşuyorEFSANE OTOMOBİLLER WOW İSTANBUL’DA BULUŞUYOR.

Klasik Otomobil tutkunlarının “Yaza Merhaba” Partisi WOW İstanbul Otelleri sponsorluğunda gerçekleşiyor.

wow

Dallas dizisindeki J.R Ceyar karakterinin kullandığı otomobilden, çocuk büyük herkesin kahramanı Harry Potter karakterinin uçan arabasına kadar, yapancı dizi ve filmlerde kullanılan klasik otomobillerin Türkiye’deki örnekleri meraklıları ile buluşacak.
Klasik otomobil tutkunları ,Klasik Otomobilciler Derneği İKOD önderliğinde , WOW İstanbul Otelleri sponsorluğunda gerçekleşecek olan “Yaza Merhaba” etkinliğinde buluşuyor.

50 li ve 60 lı yılların efsaneleşmiş otomobil tutkunları , 5 Mayıs Pazar günü konvoy halinde Yeşilköy WOW İstanbul Otelleri işletmesinde yeralan Choppers Point İstanbul Restaurant’da sonlanacak sürüş ile bir araya geliyorlar.

Choppers Point İstanbul’daki etkinlikte, klasik otomobil tutkunları, şampanya eşliğinde, klasik otomobiller ile test sürüşü yapabilecekler.

Klasik Otomobilciler derneği üyeleri arasında Ediz Hun, Göksel Arsoy, Burhan Öcal, Süleyman Turan, Nihat Sırdar gibi isimler yeralıyor.

Yer: Yeşilköy WOW İstanbul Otel, Choppers Point Restaurant
Tarih: 5 Mayıs 2013 Pazar
Saat: 11:00-15:00
www.chopperspointistanbul.com

—————————————–
Bilgi:
Meltem EJDER
Press and Public Relations Manager
0 530 404 70 30

  İstanbul Laptop Tamir Servislerine Bir Yenisi Daha Eklendi..Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir