Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / KMK Bilişim Teknolojileri İş Ortaklığı ve Bölge Temsilcilikleri

KMK Bilişim Teknolojileri İş Ortaklığı ve Bölge Temsilcilikleriİş Ortaklığı, Türkiye’nin en büyük web yazılım şirketinin sunduğu benzersiz yeni iş ortaklığı hizmetidir. KMK, Türkiye çapında ağları bulunan tecrübeli profesyonel web yazılım şirketidir. Size kuracağımız il ve ilçe temsilcilikleri ile potansiyel müşterilere ulaşmak artık çok kolay.
Unutmayın bulunduğunuz il ve ilçede binlerce KMK İş uygulamalarına ihtiyacı olan işletmeler var, bu işletmeler sizin hedef müşteri portföyünüzdür. KMK’ nın il temsilcisi olarak bölgenizdeki işletmelere en iyi iş uygulamalarını, en uygun fiyata sunabilirsiniz.

kmk bilisim

Sizde kendi bölgenizde, KMK Ofisini kurarak milyonluk pazardan payınızı alabilirsiniz. Geç kalmadan bölgenizdeki KMK Ofisine sahip olun.

İstanbul İlçe Temsilcileri Aranıyor
İstanbul ilçelerinde KMK Ofislerini açıp yönetebilecek genç girişimciler aranıyor, geleceğin popüler sektörlerinden olan bilişim sektöründe sizde yerinizi alarak kendi işinizin portonu olabilir yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

KMK, İhtiyacınız olan tüm altyapı, eğitim, ürün desteği, reklam tanıtım gibi birçok alternatifi iş ortaklarının başarılı olmaları için profesyonelce sağlıyor.

KMK, genç girişimcilere destek olmak için 20,000 TL ye kadar ürün kredisi sunuyor, yapmanız gereken tek şey bulunduğunuz ilçe ile ilgili başvurunuzu yapmak, başvurunuzu yaptıktan sonra gerekli elemelerden geçiyorsunuz ve KMK Ofisinizin yapılanması başlatılıyor.

Şimdi sizde KMK Ofisleri için başvuruda bulunun geleceğinizi garanti altına alın.
KMK, İhtiyacınız olan tüm altyapı, eğitim, ürün desteği, reklam tanıtım gibi birçok alternatifi iş ortaklarının başarılı olmaları için profesyonelce sağlıyor.
KMK, genç girişimcilere destek olmak için 20,000 TL ye kadar ürün kredisi sunuyor

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Maliyet 0 TL Ortalama Kar marjı %50

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Şenol Kanbur
Telefon : 0216 423 2222
Web Sitesi : www.kmk.net.tr
E-posta Adresi : sk@kmk.net.tr
Adres : Atatürk Caddesi No:144/9 Maltepe İstanbul

  GMZ kuruyemiş bayilik veriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir