Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Koçak Sigara Bıraktırma Merkezi Distribütörlüğü Yapabilirsiniz

Serbest Girişimci Distribütörlük Başvuru Formunu İçinde 1 kutu Tek Umut Ürünü, başvuru formu, eğitim CD si, bilgi verici dokümanlar, Sigarayla Savaşanlar Derneği Kitabı, yaka rozeti, yaka kartlığı. 100 TL ye satın almanız, sizi bu büyük ailenin bir üyesi yapacaktır.18 yaşından büyük T.C. vatandaşı herkes ailemize katılabilir. Bu iş paketini size temin eden KOÇAK Sağlık Bakım Merkezi, sizin iş arkadaşınız ve daimi sponsorunuz olacaktır.

Lisans formu üzerinde TU ile başlayan (TUOOOO) numara sizin Üyelik Numaranız olacaktır. Şirketimizle iletişiminizde bu numaranızı kullanmanız kolay ve hızlı iletişim kurmanızı sağlamakla birlikte, ana şirketimizin web sitesi kulanıcı adınız olacak,şifreniz yine sizin tarafınızdan yaratılacaktır.

kocak

İş Paketi almanızla, Umut Grup’un tüm ürünlerinin satıcısı olma hakkını kazanmış olacaksınız. Bireysel distribütörlük verme, başarı eğitim seminerlerine katılma ve eğitimci olma şansına sahip olacaksınız.

Bir ay içinde toplam 34 ürün satın almış distribütör(DS) diğer ay Süpervizörlüğe ( SW ) yükselecektir.

Daha sonraki aylarda satın alma alt –üst limit zorunluluğu yoktur. Bulunulan ay içinde 34 ürün satın alınmadığı takdirde, bir sonraki ay veya 34 ürün satın alınacak ay’ın sonrasına kadar süpervizörlük (SW)oluşmaz.

Mali ve Vergi Boyutu:

10-01-1999 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere bir iş yeri açmaksızın münhasıran gezici olarak Milli Piyango bileti satan ve 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanuna göre gerçek ve tüzel kişilerin mallarını iş akdi ile bağlı olmaksızın bunlar adına kapı kapı dolaşmak suretiyle satanlar Gelir Vergisinden muaf tutulmuştur. Bu tarife uygun faaliyette bulunanların uymak zorunda olduğu iki şarttan birisi bir iş yeri açmaksızın bu faaliyetlerini sürdürmesi, ikincisi tüketiciye satış yapmasıdır.

Distribütör (DS)olan şahısların bu faaliyetlerin dışındaki ticari, zirai ve mesleki kazançları dolayısıyla gerçek usulde vergi mükellefi olmak zorundadırlar.

Sipariş ve Ödeme:

Distribütörlerimiz (DS)siparişlerinin bedelini nakit, kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi banka havalesi veya PTT hesap numarasına yatırabilirler.

Çalışma Sistemi Ve Kurallar:

Tüm hesaplamalar ayın biri ile otuzu arasındadır.

İş paketlerinin alım bedeli satış puanına (her ürsün 9 puan) dahil değildir.

Kargo ve posta yoluyla yapılan siparişlerin kargo ücretleri distribütöre(DS) aittir. Ücretleri ödenmeyen siparişlerin sevkiyatı yapılmaz.

Satışlar, yayınlanan fiyat listesi üzerinden yapılır. Bu fiyatların üzerinde veya altında satış yapılamaz.

İş Paketini alan distribütör(DS), 7 gün içinde aldığı iş paketini iade etmek isterse, pakette deforme söz konusuysa deforme kısmı düşülerek, bedeli geri ödenir.

Sipariş edilen ürünlerin hatalı veya bozuk çıkması halinde yenileri ile değiştirilerek geri gönderilir.

Altı ay boyunca faaliyet göstermeyen distribütörün(DS) tüm alt organizasyonu bir üst sponsora kaydırılır ve distribütörlüğü(DS) düşer.

Vergi Mükellefi esnafsanız, distribütörlüğü(DS) işinizle beraber yapıp vergi ödediğinizi belgelerseniz, vergi kesilmeden organizasyon geliriniz ödenecektir.

Distribütörlerimiz(DS), tarafımızdan onaylanan reklamları yayınlayabilirler.

Distribütörler(DS), dağıtımını yaptıkları ürünlerin kayıtlarını en az 2 yıl tutmak zorundadırlar.

Süpervizörlük(SW):

Bulunulan ay içinde toplam 34 ürün satın almış olan her distribütör, Süpervizör (SW) olacaktır ve toptancı gelirine sahip olmakla birlikte Süpervizör (SW) iskontosu almaya hak kazanacaktır.Süpervizörler (SW), kendi distribütörlerini oluşturarak, ağlarını genişletebilirler.

Share on facebook Share on twitter Share on google Share on live More Sharing Services

İlgili Kişi : Mustafa Koçak
Telefon : 05322356993
Web Sitesi : www.sigarayibirakiyoruz.com
E-posta Adresi : mustafa.kocak@sigarayibirakiyoruz.com
Adres : Çukurova/Adana
Kadıköy/İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu