Anasayfa / Teknoloji / Köpeğinizin Aktivite Takipçisi: FitBark

Köpeğinizin Aktivite Takipçisi: FitBarkTasmasına takarak köpeğinizin günlük aktivitesini kolaylıkla takip edebileceğiniz küçük aktivite takip cihazı FitBark, Amerikan firması FitBark tarafından geliştirildi.

FitBark, yapısında çeşitli sensörler bulunan ve gün boyunca köpeğinizin hareketlerini, beslenmesini ve havlamalarını takip ederek alışkanlıklarına dair istatistik çıkaran ve akıllı telefonunuzdaki uygulamasına gönderen bir cihaz. Aktivite takibini başlatmak için yapılması gereken şey FitBark’ı köpeğin tasmasına takmak ve cihazı, Bluetooth üzerinden Android veya iOS işletim sistemine sahip akıllı telefondaki uygulaması ile eşleştirmek.
FitBark

Böylece köpeğin günlük alışkanlıkları kontrol edilebilir, gerektiğinde alışkanlıklara dair veriler veterinere aktarılabilir.

8 gr ağırlığındaki FitBark’ın satış fiyatı 99 dolar.

  Protein ÜreticisiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir